Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

sayfaların altında çıkan nike reklamı !!!!

• Too_ChEE • 29 Şubat 2008 21:39 • #590659
    bencede bu ne ya garajın heryeri reklam doldu nerde eski garaj nerde bu...
  • 2_ • 29 Şubat 2008 21:47 • #590661
    adblock kullanıyorum ama bu seferde yorumları gezemıyorum sendede oylemı ?
  • DrumBanger • 29 Şubat 2008 21:54 • #590662
    Abi dokundukça ses geliyo direk belli bi yere kadar da devam ediyo harbi sinirlenmemek elde değil ne aç adamlarsınız ya .
  • Single_FACTOR • 29 Şubat 2008 23:39 • #590668
    exe müzik
    29 Şubat 2008 Cuma / 03:02

garaj forumları lanet okuma alanı değildir
  • heretixlave • 1 Mart 2008 11:00 • #590672
    abicim bu reklam yüzünden bazı sayfalarda "ön izleme" tuşuna basamıyorum, yorum eklememe engel oluyor. garaj üyelerine zorluk çıkarıyor bu reklam. kaldırılmalı.
  • Mephistopholes • 1 Mart 2008 13:38 • #590673
    Cevap belli...İlla biz kascaz zart zurt kullancaz..Reklam kalkmış ama sevinmiyorum daha beterini yaparlar eminim
  • l-i-m • 1 Mart 2008 22:04 • #590678
    yenildiniz ve hesabı silmek zorunda kaldıysanız en büyük zaferi elde etmiş sayılırsınız ki zaferin kutlamasını da ''travian'dan kurtulduk'' adı altında yapabilirsiniz .. kıyamıyorum hesabımı silmeye ama bekliyorum biri yıksın da defolup gidim artık ne lanet oyunmuş ya :D ama kimse saldıramıyor tabi :D:D
  • kumdan_kaleler • 13 Mart 2008 08:22 • #590737
    Reklam alinsin abicim.Bu senelerdir boyle yuruyor.Garaj kamu kurulusu mu?Siz olsaniz bir suru muzisyen bulussun ,sunu yapsin ,bunu ogrensin ,ondan haberdar olsun diye cepten para odermisiniz ?Ha birde isin ticari boyutu var?Bunca sene ugras ,didin ,cabala.Para kazanmak istemez misin?
    Oyle ya da boyle garaj.org bir markadir.Ve bu marka da satilir.Akillicada bir is.Internet uzerindeki reklam pastasinin payindan kim yararlanmak istemez?
    Reklam ile ilgili okudugum bir kitapta soyle bir cumle var : `Benim kadin gogsu ve kalcasiyla satamayacagim sey yoktur.`
    Burada gunluk ihtiyaclarimizin ,ilgi alanlarimizin ,birikimlerimizin ,sanatin ,muzigin vs vs ne kadarinin `meta` oldugu ve `fetis` oldugu ile ilgili bir durum var.
    Ne yazik ki burada `yarar` cok celisiktir kendi manasiyla.
    Onun icin yapsan bir turlu ,yapmasan bir turlu.
    Sozun ozu bu boyle devam edecektir ,etmelidir.Hayatta kalamanin bir cesit kuralidir bu.
  • Mephistopholes • 15 Mart 2008 20:30 • #590836
    Ben reklama karşı değilim.Sitenin asıl amacının bu gibiymişçesine reklam alınmasına karışıym.Şunu kullan bunu kullan denmesi yerine bunu ben değil site düşünsün.Kullanıcının keyfi kaçmasın herkes mutlu olsun.:)