Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

O Olsun Bu Olsun Şu Olsun

• simulacrum • 27 Şubat 2008 01:02 • #590579
    - Reklam alınırken belli kıstaslar konsun. Abidik gubidik formatlarda reklamlar alınırken iki kez düşünülsün. "Koşmak bağımlılık yaratır" diyen adam sussun ya da bir derde derman olup "Koşmak bağımlılık yaratır, bazen yardıma ihtiyacınız olur, işte o zamanlar ben buradayım kardeşim, unut gitsin o kızı, koç gibi adamsın, yenisini bulursun" falan desin. O yanar döner giriş reklamının hiç hoş durmadığı da bilinsin.

- Kimin eş-dost listesi haricinde mesaj almadığını bilelim. Özene bezene döktürdüğümüz onca satır "bu üyeye mesaj atamazsın birader" uyarısıyla yok olmasın, copy-paste edip başkalarına da gönderebilelim.

- Şu koloni işine bir çözüm bulunsun. Üyelik talebinde bulunduğum koloninin komiserinin Dubai'de tatil yapıp yapmadığını bileyim, günlerimi beklemekle geçirmeyeyim.

- Ayrıca komiserin isteğine göre içeriğin görünmemesi opsiyonu kaldırılsın. İçine girmeden de kolonide dönen muhabbet üzerine fikir sahibi olabilelim. Öyle gizli kapaklı dünyayı kurtarmadıklarının farkında olduğumuzu bilsinler.

- Gakguk mesajları farklı bir renkle belirsin mümkünse. Çünkü "yeni mesajınız var" diye yanıp sönünce önce heyecanlanıyorum ama "felsefe kolonisinde yeni bir mesaj var" haberini görünce yıkılıyorum, felsefeden soğuyorum.

- Allah rızası için site tasarımı değiştirilsin artık. 6 yıl olmuş, çocuklar o yaşta içkiye başlıyorlar.

- Makaleler bölümünde bir değişiklik isteyecektim ama istediğim şeyin hali hazırda var olduğunu an itibariyle görüp vazgeçtim. Yine de "gruplar" gibi farklı bir sayfada açılsın. Yani www.bilmemne.garaj.org şeklinde bir yere taşınsın. Daha çeşitli kategoriler eklensin, makale yazarlarının kendi forum alanları olsun. Öyle bir cemiyet ortamı yaratılsın. Bakın dergi çıkarmak isteyenler var, birbirlerini tanıyıp dergi çıkarsın ve hatta evlenip çocuğu da Garaj'a yazar yapsın. "Garaj müzik yazarlığı" gibi bir şeyin zemini hazırlansın. Ya da hazırlanmasın.

- Şişko Nuri Fıstık'ı satın almasın. İnsanlar da buna gülmesin. Deli gibi dövecek çünkü o, psikolojim bozulmuştu küçükken izlediğimde.

- Makul önerilerime yanıtlar verilsin. Yanıt verilmeyecekse üyeliğime veda edilsin. Ya da edilmesin. Şişko Nuri'ye de gülünmesin. Gülenin üyeliği dondurulsun.
  • beklicem321 • 27 Şubat 2008 01:45 • #590581
    Forum müdürleri gerekli gördükleri mesaj(lar)ı sebep belirterek veya belirtmeyerek silebilirler. Bu hareketleriyle ilgili bir açıklama yapma yükümlülükleri yoktur.

komiksin nan

devrimci hareket engellenemez! de deseydin :))
  • simulacrum • 27 Şubat 2008 11:26 • #590583
    Yahu beklicem sen rahatsız mısın? Durup durup bir şeyleri silesin mi geliyor senin?
    Eğer öyleyse bir dolu mesaj gireyim buraya da sil teker teker, ikimiz de kurtulalım.
    Devrimci hareketle ne ilgisi var? Nerede devrimcilik bunun, gösterir misin?
    Doğru düzgün yapıyorsanız yapın işinizi, yapmıyorsanız öyle uyarı paste'lemeye falan gerek yok, sil gitsin kafadan ne diyeyim.
  • Soulforger • 27 Şubat 2008 12:31 • #590584
    - Şişko Nuri Fıstık'ı satın almasın. İnsanlar da buna gülmesin. Deli gibi dövecek çünkü o, psikolojim bozulmuştu küçükken izlediğimde.

Ahaha, bu süper ya... Vurucam kırbacı , vurucam kırbacı :D

Devrimci hareket engellenemez!

NO PASARAN! :)
  • Uttegae • 27 Şubat 2008 16:34 • #590585
    garajda birazcık barış ve huzur ortamı olsun
    hayat bayram olsun
    .
    .
    .
  • beklicem321 • 27 Şubat 2008 16:45 • #590586
    neyi silicem
    benim öyle bir yetkim yokki karıştırıyorsun iyice kafayı yedin sen ha :))

kendine gel adam!
  • l-i-m • 28 Şubat 2008 21:00 • #590610
    eline sağlık da boşa yazışsın yine , 2. üyeliğim bu ve 2 yılı aşkın süredir GRJ'ı takip ederim de bu garaj bölümüne teklif olarak açılan konuların ancak %1 inin uygulandığını gördüm ve ayrıca şu anda ilgilenen kimse yok sn. ayşegül hanım dışında ama o da bekçi gelmeden bir şey yapamam diyor..
    işin kısası 'mendili eline mendili verdim eline''..

vuracan gırbacı vuracan gırbacı :D:D:d benim de aklıma gelmişti :D
  • kare-te • 28 Şubat 2008 21:03 • #590611
    ayrıca ben zinciri görüyorum :P görmemi engellesinler(kalite buysa)
  • beklicem321 • 29 Şubat 2008 00:42 • #590612
    bende müdürler kolonisini görüyorum.
    birşey mi oldu şimdi

hayret birşeysin haa

aa birşey olmuş :P
  • gitarTELi • 29 Şubat 2008 16:08 • #590638
    :)