Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Haber Ekleme Şartları

• İntihar Süsü • 20 Ekim 2008 15:49 • #592397
    Haber niteliği taşımayan içeriği bu bölüme eklemeyin. Bu bölüm sadece haberler içindir.
    Aynı mekanda, aynı başlıkta birden fazla gün sürecek etkinlikler için birden fazla haber ekleyin.
    Eklediğiniz mekan listede varsa ve yeniden eklerseniz haber reddedilecektir, mekan listesini kontrol edin.
    Daha önce eklenmiş haberleri bir kez daha eklemeyin.

Dün Almora grubunun albüm galası konseri haberini eklemiştim ama biraz önce
    "Almora Kıyamet Senfonisi Albümü Gala Konseri @ Jolly Joker / Balans - Taksim - İstanbul" başlıklı haberiniz kabul edilmedi.

Haber ekleme sayfasındaki haber ekleme şartlarını okuyup tekrar deneyebilirsiniz.

diye bir otomatik mesaj aldım bu şartlara birebir uygun bir haber eklememe rağmen. Bu konu ile yetkili arkadaş biraz bilgilendirebilir mi beni acaba?
  • System666 • 21 Ekim 2008 12:05 • #592398
    Dejenere Türkçe yazdıysan o yüzden kabul edilmemiş olabilir. Senden önce biri o haberi eklemiştir fakat onay bekliyordur bu yüzden kabul edilmemiş olabilir. Konunun tamamen kurallara uymaması yetmiyor bazen.
  • linde_ • 21 Ekim 2008 15:07 • #592399
    Video Ekleme Şartları

GaRaJ videolar bölümü YouTube.com sitesinde yayınlanan videoları kabul etmektedir.
    Genel ahlaka ve Türkiye Cumhuriyeti Yasaları'na aykırı içerikli video eklenemez.
    Eklenen video onaylandıktan sonra GaRaJ'da yayınlanmaya başlayacaktır

Video bölümünün kuralları bunlar sanırım ve benim videom, gayette ahlaklı bir müzik klibi kabul edilmedi. Nedir bu saçmalık çok merak ediyorum..

Noumena - The Heralds Of Fall

http://www.youtube.com/watch?v=WukXfLUvEhg
  • kare-te • 23 Ekim 2008 22:19 • #592400
    Video Ekleme Şartları

5 ytlye kamera kiralayıp çekmişler o klibi ben hayatımda bu kadar dandik bir klip görmedim.
  • linde_ • 24 Ekim 2008 03:55 • #592404
    Video Ekleme Şartları

Heh ondan..
  • kyakuz • 2 Kasım 2008 03:41 • #592431
    haber içeriğinde bulunan yazılarda karakter bozuklukları ya da dejenere türkçe olması sebebiyle onay görmemiş olması mümkün.