Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Söz-Nota Bölümünde Bir Sorun Mu Var?

• GaRaJ Bekçisi • 15 Aralık 2008 15:07 • #592625
    Müdürler krizi bahane ediyorlar... Onaylamak istemiyorlar :)

Arkadaşlar tüm mesajları okuyamadım ama an itibarıyla zaten 14 tane onaylanmamış kayıt var... derdimiz nedir anlayamadım ki?

GaRaJ Bekçisi
  • ikinokta • 15 Aralık 2008 17:22 • #592626
    Derdimiz sadece bir kişinin nerdeyse her gün şarkılarının onaylanması, bizim eklediklerimizin ise 4-5 gün ya da 1 hafta sonra onaylanması.
  • GaRaJ Bekçisi • 16 Aralık 2008 10:46 • #592631
    Orada şöyle bir algı kaymanız var: biraz inceledim de, bahsi geçen kişi son dönemde biraz sıkı çalışmış. Neredeyse 5.000 tane giriş yapmış. bu yoğunluk içinde oransal olarak bakıldığında tabi ki sadece onun ekledikleri onaylanıyormuş gibi görünebilir. Ancak müdür arayüzünde herhangi bir üyenin parçalarını seçip onları onaylayabilme gibi bir araç bulunmuyor. Sistem her müdürün önüne onaysız parçalardan birini rassal olarak göndermektedir. Müdür de kontrollerini yapıp onaylamaktadır. Yani bahsedilen gibi bir kayırma pek mümkün değil.

Kaldı ki neden boyle bir şey yapılmak istensin ki onu hiç anlayamıyorum. Yapılan tüm eklemeler GRJ'a katkıdır. Eklemeleri yapan herkese tüm GaRaJ adına paylaşımları ve emekleri için çok teşekkür ediyorum...
  • kare-te • 16 Aralık 2008 19:23 • #592633
    benim eklediğim bir kaç şarkı sözü onaylanmamıştı busıralar aktif değilim hatırlamıyorum şarkı isimlerinide ama birtanesi peter greendi