Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garaj eskiden nasıldı şimdi nasıl?

• sandiago ramon • 21 Temmuz 2009 22:27 • #593141
    Garaj eskiden 1 numara idi.Hala da öyle hissediyorum,ama biraz eski havasını kaybetmiş gibi gözüküyor.Şu bir gerçek ki Garaj'da da bir geçiş dönemi oldu.Bu geçiş döneminde elbetteki sorunlar,sevinçler,aforoz edilenler,anılar oldu ve bitti.Kısaca mezun olduk.En azından ben böyle düşünüyorum.
  • NeGüZeL_İsTnbL • 22 Temmuz 2009 00:26 • #593142
    senin düşünceni özliyceğim aklıma gelir miydi? inanamıyorum kendime :D
  • aldieb • 29 Temmuz 2009 14:08 • #593151
    forumlara uğramayalı uzun zaman olmuştu ama hala bıraktığım gibi duruyor çok bir fark yok gibi. sandiago roamon burayı terketmişti ama görünüşe bakılırsa geri gelmiş:)
    garaj bir zamanlar buranın müdavimleri olanlara çok şey katmıştır bence. şu an duraklama dönemini yaşıyor olsa da kısa zaman sonra eski haline kavuşacağını düşünüyorum ama illaki yeni bir yüz kazanması lazım artık garajın bunun için.

monitöre bakıp salak salak gülümsemeyi özledim garajda:)
  • mor ve ötesi • 29 Temmuz 2009 20:05 • #593152
    garaj eskiden bu kadar çok reklam almıyordu, bunu rahatlıkla söyleyebiliyorum forumlara yıllardır uğramayan biri olarak bende artık gerçekten gereksiz banner lardan bıkkınlık geldiğini gözlemledim! sağdan soldan orada buradan reklam çıkıyor eskiden nasıl ayaktaydı bu site anlamıyorum!
    bknz: para tatlı sanırım
  • Soulforger • 29 Temmuz 2009 23:19 • #593153
    Ne yapmak gerek? Yöneticilere tepki göstermek gerek. Tepki gösteremiyoruz ama biz, oysa bak Alperenler'e? Protesto namazı diye bir kavram çıkarıp seslerini duyurdular, her duruma gider bu tepki, biz de denemeliyiz.

- Abi döner ne kadar?
    - 1.25.
    - Her yerde 1, sende niye böyle pahalı?
    - İşine gelirse.
    - Allahuekber, çökün arkadaşlar.

Denesek mi?
  • Unfukable • 29 Temmuz 2009 23:48 • #593154
    Garaj eskiden nasılsa yine öyle merak etmeyin =))

Naber Soulforger? Aldieb? Ohoo NeGüZeL_İsTanlL'da burdaymış =)) Ohoo sandiago ramon seni hayatta unutamam =))
  • kyakuz • 30 Temmuz 2009 01:51 • #593155
    vayy beni atlamış :p performans kötü vallahi (:
  • kyakuz • 30 Temmuz 2009 01:52 • #593156
    kanka mavinci gün falan vardı yanlış hatırlamıyorsam
  • kyakuz • 30 Temmuz 2009 01:52 • #593157
    ((((:
  • aldieb • 30 Temmuz 2009 18:56 • #593158
    ahahah düğün salonu moduna girmişiz abi:) piyanist şantör faruk da burdaymış:)
    garaj iyi ya reklam falan olsun ne var bırakın adamlar para kazansın. bu site sadece foruma yazan üyelerle ayakta durmuyor ki.ben garajla ilanlar sayesinde tanışmıştım ve bu yolla garaja girip çıkan o kadar çok ziyaretçi var ki.
    e adamlarda doğal olarak böyle bir ortamda en iyi yapacakları şeyi yapıp bol reklam alıp bol para kazanıyorlar. helali hoş olsun harcayın abicim:)