Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garaj sitesi dizayn ve kullanılabilirlik

• zeLp • 6 Mayıs 2009 17:32 • #592863
    ben bu sitede en çok garaj bekçisiyle ankete boş cevap atılacağı zaman karşısınıza çıkan "hayır" ı seviyorum xD dizayn konusuna gelince; sade olduğu kadar güzel de olmasını isterim her zaman..öyle de..ama kullanılabilirlik konusunda bişiler yapılabilir mesela mesajlar profil vs..bunlar düzeltilmeyecek olsa da muhabbeti kuruyoruz ama pek sorun değil =)
  • kyakuz • 8 Mayıs 2009 14:17 • #592864
    (;
  • kyakuz • 13 Mayıs 2009 17:18 • #592872
    bir tuşa basınca bana ne olup bittiğini söylese sonra bir tuşa daha bastığımda bana cevap yazana , cevap verse. bir diğer tuşa basmama gerek kalmadan düşündüklerimi okusa.

yok bu garajdan iş çıkmaz arkadaş.
  • hacihacihaci • 7 Haziran 2009 21:05 • #592949
    ya şu yazılan cevaplar elinin körüne doğru gitmese de alt alta olsa olmaz mı...
  • hacihacihaci • 8 Haziran 2009 00:51 • #592957
    ya bir de şey var...hani anketlere oy verirken yanda bir pencere açılıyor ya..yorumların falan olduğu kısım yani...oraya..anket başlığının yanına koysak geç butonunu?daha rahat olurdu bence...
  • leviathenn • 8 Haziran 2009 20:09 • #592964
    en iyisi admin sana şifreyi versin sen gir takıl çık :D
  • hacihacihaci • 8 Haziran 2009 22:14 • #592975
    şu sol tarafta gördüğünüz konu başlıları ile şu yorum yazılan sağ taraf arasındaki ayrım duvarını sağa doğru biraz genişletin..şimdi tekrar küçültmeye çalışın..yapabilene ödül verecem...
  • hacihacihaci • 9 Haziran 2009 18:40 • #592982
    haydaaaaaaaaaaaaa...ya şu konu başlıklarında artı işareti var ya..ona tıklayınca mesajlar alt alta açılyormuş yaaa...insan bi söyler...
  • hacihacihaci • 9 Haziran 2009 19:11 • #592984
    şimdi diyelim ki..bir arkadaş bir konuya cevap verdi..ama ortadaki mesajlardan birine..forum ana sayfasında ,o bölümde yeni diye görünüyor..tamam..buraya kadar güzel..sonra da o bölümde başka birisi başka bişey yazdığında o yeni diye gözüküyor..bu arada mesaj yazan arkadaşın mesajı arada kaynıyor gidiyor..belki kimse farkına bile varmıyor öyle bir cevap verildiğinin...belki ölüm kalım ciddiyetinde bir mesajdır abi bu..hafife almamak lazım...eee..ne diyordum...hmm o verilen cevap sıralama sabit tutularak sonda gözükse ya da eee...şey...ya..üfff..anladınız de mi ne demek istediğimi...
  • insane_im • 9 Haziran 2009 19:39 • #592986
    Mesajların yanında tarih ve saat yazmakta. Bunu önemseyen adam biraz daha dikkatli olarak o mesajların farkına varabilir.