Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

yav neden hep rock????

• leviathenn • 3 Haziran 2009 19:00 • #592911
    yuhaha xD arkadaşım içimde rap ateşi filan yok :D:D sen hep rock hep rock diye şikayet etmişsin ama sen de hep rap hep rap :D komik olmayalım lütfen bi şeylere saplanıp kalmayalım :)
  • hacihacihaci • 4 Haziran 2009 00:36 • #592912
    yav ben sana has değil ama neyse...ama herkesin içinde bir rap sevgisi vardır..herkesin içinde bir iyi vardır gibi felsefik bişey oldu bu...işte içimize dönüp onu günyüzüne çıkarmalıyız..:))çoğu zaman olmuştur hepimizde..abi ben şu tarzı hiç sevmezdim ama geçenlerde bi şarkı dinledim bayaa hoşuma gitti..gibi durumlar.bir müzik türünü sevmede o alana dalmada bir şarkının ya da bir sanatçının katkısı çok büyüktür bence..rapa dalmak içinse tavsiyem :
    Soulja Boy Feat Sammie - Kiss Me Thru The Phone
  • NeGüZeL_İsTnbL • 4 Haziran 2009 02:12 • #592913
    sen yüz dolara incil satsana :D
  • NeGüZeL_İsTnbL • 4 Haziran 2009 02:12 • #592914
    sen yüz dolara incil satsana :D
  • hacihacihaci • 4 Haziran 2009 02:37 • #592915
    şey...eee..kim ..?..nasıl yaa::anlamadım ben...
  • NeGüZeL_İsTnbL • 4 Haziran 2009 03:00 • #592916
    işte bu yüzden hep rock????

senin sokakta gördüklerin siyahları üstüne bürümüş, zincirini piercingini takmış, boyalarını yüzüne gözüne sürmüş, converse li gençler var ya; rock ve metal gibi bi kültürün yalnız giyim tarzını kendine palyaço tarzıyla sentezleyip o şekilde özenerek aldıklarından bu müziği yıllardır benimseyerek ve zevk alarak dinleyen insanlarla dialog içerisine girdiğinde böyle "şey...eee..kim ..?..nasıl yaa::anlamadım ben..." gibi şapşallaşmalar içerisende kalman gayet doğal rahat olabilirsin :D

ne anlattım ben ya:S biri tercüme etsin :P
  • NeGüZeL_İsTnbL • 4 Haziran 2009 03:01 • #592917

kafam güzel saçmalamış ta olabilirim şimdiden affınıza sığınırım :D
  • hacihacihaci • 4 Haziran 2009 03:06 • #592918

hmm..şahsen ben o anlattığın tiplerden değilim ..zaten başlıktan anlaşılacağı üzere raktan hoşlanmayan birisiyim ben..giyim tarzı olarak da kumaş pantolon ,gömlek tadındayım..ama...şey..yani...eee..neyse...
  • NeGüZeL_İsTnbL • 4 Haziran 2009 03:10 • #592919

sana demedim zaten sokakta rockçı metalci diye gördüğün tayfadan bahsediyorum :) sen dinle beğendiğini zevk meselesi benim yüzkarası kardeşimde rap yapıyor :D

ben uyuyorum artık sabah 8de çok sıkıcı bi toplantım var >:@ iyi geceler
  • hacihacihaci • 4 Haziran 2009 23:43 • #592923
    arabeskcilerin desteğini bekliyoruz.:))
    bu arada tavsiye ederim:
    Tamia - Almost