Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Kolonilerde yeni gelişmeler var

• GaRaJ Bekçisi • 18 Şubat 2011 14:46 • #593629
    :: Kolonilere arama aracı sonunda eklendi. Herhangi bir koloni içerisindeyken, sol taraftaki arama kutusuna bulmak istediğiniz metni yazıp "enter" tuşlarsanız, metin o koloni mesajlarında aranıp, bulunan konular listelenecektir.
    http://www.garaj.org/koloni/6987/ara/bek%C3%A7i

Not: 4 resmi GaRaJ Kolonisi eski forumların içeriklerine sahipler, eski forum mesajlarınızı aramak eğlenceli olabilir. Ben denedim çok güldüm :)

:: Buna ek olarak hazır kodlu forum sistemlerine alışık olan arkadaşların kullanımlarını kolaylaştırmak için mesaj ve konu sıralamaları hazır sistemlerdeki standartlara uygun hale getirildi. Mesaj listeleri birden fazla sayfayla gösterilebilen konuların sayfa numaraları konu listelerinde ufak rakamlarla veriliyor.
  • Ktulu • 18 Şubat 2011 16:01 • #593631
    Forumlar gülmek, eğlenmek için zaten bekçi :) Bunu geç de olsa fark ettiğine ve seni güldürebildiğine sevindim :)

İnsanların gençlikleri hatalarla dolu tabii (senin gençliğin için de geçerli bu), bunlara gülmen de normal, hatalardan ders çıkardıktan sonra gençliğin bu şekilde geçmesi normal. Umarım artık insanlara özgürlüğünü vermenin değerini anlarsın.
  • beklicem321 • 18 Şubat 2011 17:57 • #593632
    Konuya girdiğimizde bize ilk sayfayı açıyor, bunun yerine son yapılan yoruma yönlendirse daha iyi olmaz mı acaba ?
  • Ktulu • 18 Şubat 2011 18:25 • #593633
    beklicem321 demiş ki:
    Konuya girdiğimizde bize ilk sayfayı açıyor, bunun yerine son yapılan yoruma yönlendirse daha iyi olmaz mı acaba ?

+1
  • linde_ • 18 Şubat 2011 20:09 • #593634
    Güzel olmuş teşekkürler :)

Gerçekten insanın eski mesajlara rahat erişip okuyabilmesi keyiflendiriyor. Garmes'lerde de bu böyle..
  • teorat • 19 Şubat 2011 00:26 • #593638
    aero kolonisi komseri olarak bu yoruma katılıyorum..eski sisteme geri dönülmeli..
  • System666 • 21 Şubat 2011 21:58 • #639932
    Biraz forum mantığında devam edecek bundan sonra koloniler. Bu yüzden ilk mesajlar en başta çıkıyor. Böyle olunca konunun akışınıda daha rahat takip edebiliyoruz.
  • beklicem321 • 21 Şubat 2011 23:46 • #639933
    Bu başlık 10-15 sayfa olduğu zaman, her girişimde son sayfaya tıklamam gerekecek sanıyorum o zaman. Bekçim forum mantığından daha öte bir yenilik geleceğini söylemişti halbuki =))
  • GaRaJ Bekçisi • 22 Şubat 2011 12:27 • #639939
    Selamlar,

Geliştirme süreci devam ediyor... Konu linkine tıklandığında konunun son mesajına gitmekle ilgili durum önemli gerçekten. Hallediyoruz.

Bunun dışında haber yorumlarıyla, kolonileri birbirine bağladık. Haber yorumları artık müzik kolonisinde tartışılıyor.

Geliştirmeler sürecek... Haber vereceğim :)
  • GaRaJ Bekçisi • 22 Şubat 2011 19:02 • #639942
    Tekrar selamlar herkese...

Birden fazla sayfa içeren koloni konularının konu linklerini, son sayfanın son mesajına gidecek şekilde değiştirdik. Aslında çok da hoşumuza gitmedi scroll eden bir sayfa yapmak ama, bir de siz bakın bakalım fikir alalım...

Biraz gezinin bakalım nasıl olmuş?

Örnek olarak alttaki linke tıklayabilirsiniz:
    http://www.garaj.org/koloni/6987/konu/14256/kac-senedir-buradayim/S

veya kendi kolonilerinizin konu listelerinde birden fazla sayfa içeren başlıklara tıklayabilirsiniz...