Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Yeni üye efenim!

• FurkanKarka • 30 Eylül 2014 00:08 • #641291
    Abi ben buraya neden seneler önce gelmedim? Yalnız hissettiğim müzik hayatında belli bir kolonide hayatini sürdüren bir insanım. Fakat bu kadar çok insana müzisyene müzik severe yakin olmak bi başka. Ha bu arada, Zonguldak da yasayan var mıdır?
  • FATRUCCİ • 19 Aralık 2014 14:12 • #641368
    Bence kesin vardır neticede belli bir nüfusa sahip bir şehir.
  • opethçokbozdu • 28 Ocak 2015 04:22 • #641411
    Zonguldak'ta yaşamıyorum ama anne tarafından dolayı pek sık gidip gelirim. Ben de 2006-2007 yıllarıarasında aktif bir garaj kullanıcısıydım, 8 yıl sonra tekrar bir bakayım dedim neler olup bitmiş, pek çok şey değişmiş, klasik olacak ama benim zamanımda bu kadar modern bir arayüze sahip değildi site(haliyle) ama edebiyat ya da felsefe kolonisi gibi yararlı koloniler vardı ve genellikle derin mevzularda tartışılır epey hararetli muhabbetler dönerdi buralarda. Allah'a inanan metalciler kolonisi vardı, haha, hala durur mu bilemiyorum, ismi epey akılda kalıcı, unutmamışım. O günlerde burada olmak güzeldi. Çok iyi arkadaşlar da edindik çok kötü kazıklar da yedik. Tabii hayat şartları, eğitim, iş derken unuttuk. Zaten değişmiş de bir çok şey. Şimdi nickim bile o günlerdeki nickime nanik yapıyor adeta.(opethçi kız'dım o zamanlar, ergenlik işte). Ama biraz gezinmeye karar verdim belki etkinlikleri filan takip ederim.