Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Müzisyen kız arkadaş arıyorum :)

• MeteJazz • 6 Temmuz 2016 23:39 • #641733
    Merhaba. Belki içedönük oluşumdan,belki yeteri kadar sosyal olmayışımdan belki de verilen sinyalleri kaçırmış olmamdan dolayı çok uzun süredir yanlızım. Lütfen ''bunun yeri burası mı?'' gibi mesajlardan uzak durun. Ben de farkındayım , arkadaşlık sitelerini denedim. Bir müzisyene, hayatta ortak hedefleri olan birine ulaşmak o kadarda kolay değil. Ben hayatıma müzisyen olarak devam edip geçimimi performans ve ders vererek kazanmak istiyorum.

Hangi enstrumanı çaldığın, hangi seviyede çaldığın, maddi durumun,kökenin, yaşın, boyun veya kilon kesinlikle önemli değil. Benimle aynı yolu yürüyecek, beraber gelişecek, karşılıklı destek olacak ve ilerlemeye teşvik edecek birisine ihtiyacım var. Kültürel farklılıklar, kendini bir insan olarak yetiştirmişlik,zihinsel uyum,espri anlayışı gibi önemli şeyler birkaç mesajlaşmadan sonra zaten ortaya çıkar.

Ben yirmili yaşlarımın sonundayım ve 15 yıldır bas gitar çalıyorum. Jazz,rock,metal,rnb,blues,latin,funk,etnik ve türevlerinde gruplarda yer aldım ve eğitim gördüm. Hangi tarzı çaldığın önemli değil. Güzel müzisyenler icra ediyorsa her türlü müzikten keyif alabiliyorum.
    Ben ilgilenmesemde bu tür detayları söylemek zorunda hissediyorum; Boyum 1.90'ın üzerinde ve düzenli spor yapan biriyim.Toplu sporları ve Türk televizyonunu sevmiyorum. Daha çok spirituel bir inancım var. Şu anki iktidar partiden tiksiniyorum.Yalan, küfür ve şiddetten uzak biriyim.

Lütfen istediğin soruları sormaktan çekinme ve kendinden açıkça bahset. Birbirimizden emin olmadan kısa vadeli birşeye başlayıp zarar görmemizi istemiyorum. İletişim için [email protected]
  • cagrivedegisim • 29 Aralık 2018 15:07 • #642080
    medeni cesaretini takdir ettim. umarım aradığın kişiyi bulursun.
  • linde_ • 29 Aralık 2018 16:44 • #642081
    Gazeteye neden ilan vermedin?
  • rocketlp • 2 Şubat 2019 21:41 • #642088
    tebrik ediyorum, başarılarının devamını diliyorum. allah bir yastıkta kocatsın...
  • turanuregul • 23 Şubat 2019 15:15 • #642099
    bu baya iyiydi ya dasdasdas
  • Pelinnn • 17 Mart 2019 12:55 • #642103
    Bence çok tatlı açıklamışsın. Ben evliyim ama ilgilenen çıkar umarım ??
  • Brc • 26 Mart 2019 14:56 • #642107
    :D ahahah çok iyi ya... ee sonuç? Bulabildin mi bari
  • MazharPolat • 11 Haziran 2019 23:27 • #642129
    Mesajla konuyu önlere taşımak lazım çok sempatik olmuş :)
  • OyuncakDunya • 10 Aralık 2019 17:45 • #642151
    kardeş bas gitarı bırak artık :)
  • purgatorywitch • 3 Mart 2020 15:08 • #642161
    Kendine kız arkadaş bulabileceğin başka platformlar da var ama sen bilirsin tabii