Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Eski mesaj arşivi

• Shut Up • 19 Mart 2005 23:44 • #38018
    Selam

Selam millet!!!
  • Shut Up • 20 Mart 2005 15:10 • #38112
    Selam Schule!

Hoşgeldin Schule! Kusura bakma yorduk seni biraz :-) Yani üye olmak için çok efor sarfettiğine eminim ama ne yapalım!!!
  • Schule • 20 Mart 2005 15:34 • #38121
    Reja edicem ne demek efendim...ReJa reja ja ja ja ....

ya ama şimdiden uykum gelemeye başladı.
    ders çalışayım dedim.
    odaksızım yine.
    eh yarına belki de.
    inş.:)
  • Shut Up • 20 Mart 2005 18:45 • #38174
    Schule süpersin!

Biz de tam senin gibi ders çalışmak isteyip de çalışamayan kişilerden arıyorduk! Ne yalan söyliyim, benim de ders çalışmam lazım ama şekil a'da görüldüğü gibi burda geyik yapıyorum! Allah yardımcımız olsun :-) Belki bir gün çalışırız ama... Ne dersiniz hoş olmaz mı???
  • Shut Up • 20 Mart 2005 18:54 • #38176
    Yaşasın!!!

Bu arada arkadaşlar sizinle bir şey paylaşmak istiyorum!!! Az önce M.E.B'nın sayfasından ehliyet sınavı sonucumu öğrendim, kazanmışım!!! Yaşasın!!! (Biliyorum sizi ilgilendirmiyor ama ne yapıyım çok sevindim)
  • shann • 21 Mart 2005 02:11 • #38288
    Cevap: Yaşasın!!!

çok sevindik koloniden bi arkadaşımızın bi tembelin sınav kazanması bizi heyecanlandırdı dicem ama heyecanlanmak bile içimden gelmiyo...o kadar tembelim yani..neyse tebrikler :)
  • Shut Up • 21 Mart 2005 14:20 • #38385
    Sağol Shann

Haklısın ben de şaşırdım zaten! Ondan yazdım yani! Benim gibi tembel bir adam sınav kazanıyor, ilginç! Neyse, ben gidip biraz uyumaya çalışacağım! Ne de olsa tembelim, benden ne beklenir zaten? Bu arada nelerle uğraşırsın? Yoksa tembellikten hiç bir şey yapmıyor musun? :-)
  • shann • 22 Mart 2005 12:00 • #38678
    Cevap: Sağol Shann

nolsun yaa tembellikten kurtulabilirsem işte okula falan takılmaya çalışıyorum ama ordada uyuyorum paso derslerde işte..hatta bi keresinde geçen sene final sınavını kaçırmıştım uyumaktan :) kaldım o dersten şimdi sürünüyorum herkes geçti bi ben kaldım ama ben bundan gocunmuyorum çünkü ben bi TEMBELİM!!! :)kendimi seviyorum ya:)sen neler yapıyosun tembellikten başka??
  • Shut Up • 22 Mart 2005 15:45 • #38722
    !?!?!?!

Tembellikten başka konservatuara hazırlanıyorum! Doğal olarak ÖSS'ye de girmek zorunda kalacağım! Benim için gerçekten çok zor bir iş yani, sonuçta tembelim! Bu kadar çok şeye nasıl çalışacağım?!! Ama müziği gerçekten seviyorum ve sanırım müzik araya girince tembelliğim biraz daha azalıyor! Yanlış anlaşılmasın, haftada en fazla birkaç saatimi veriyorum! Yani ona da tembellikten çok vakit ayıramıyorum! Ama hayatım dersimi çalışacağım günü hayal etmekle geçiyor :-) Eminim bir gün başaracağım!!!
  • shann • 23 Mart 2005 12:21 • #38910
    Cevap: !?!?!?!

başarırsın ya merak etme!!ne istiyosun konservatuarda yani bölüm olarak??tembellik yaşam biçimidir..(bu mesajıda yatarak yazıyorum ki saat 12.21)