Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Eski mesaj arşivi

• Shut Up • 23 Mart 2005 19:54 • #39053
    !!!!!

Müzik tabii ki... Gitar ve piyano çalıyorum biraz... Şimdi de solfej eğitimi alıyorum! (Piyano eğitimi de alıyorum) Marmara Üniversitesi'ne girmeye çalışıyorum! Biraz zor benim için, sonuçta tembelim! Ayrıca benim 14'e kadar uyuduğum da oluyor! Yani 12 de bir şey mi?? :-) Sen okuyor musun?
  • shann • 24 Mart 2005 00:32 • #39134
    Cevap: !!!!!

hımmm..ben bi keresinde tam 16 saat kesintisiz uyumuştum!!!kendimle gurur duyuyorum :)eminim diğer tembel arkadaşlarımda bunu başarırlar..nesse konuyu uzatmayalım evet okuyorum kocaeli üniversitesi elektronik haberleşme 2.sınıf öğrencisiyim...nasıl olduğunu anlamadım benim gibi bir tembeli nasıl o okula aldılar öyle yani..tembel olmak ayrıcalıktır... :)
  • shann • 24 Mart 2005 10:30 • #39156
    ya inanmıyorum!!!!!

bu saatte uyandım ya...tembelim diye övünüyodum bu saatte kalktım uyku tutmadı ya of ama ben uyumak istiyorum ya...bütün tembeller yataklarında mışıl mışıl uyurken ben burda of of... :((((
  • Shut Up • 24 Mart 2005 15:58 • #39246
    Sabah olmuş!!!

Ben de şimdi uyandım, bakıyım ne var ne yok garajda diye geldim ve senin üzücü mesajını gördüm... O kadar erken bir saatte uyanılır mı? Bak ben kaçta uyandım! Ama olsun bazen insan ne kadar tembel olursa olsun uyku tutmuyor! Ben geçenlerde 07:30'da uyanıp bir daha uyuyamamıştım! Neyse, bir daha kimse uykusuz kalmaz umarım! Bu arada o okulu bitirirsin sen yaw, bak ne güzel elektronik olarak haberleşiyosun :-) Neyse, şimdi aklıma başka bir şey gelmiyor yazıcak! Sonra görüşürüz!!!
  • Shut Up • 24 Mart 2005 16:07 • #39249
    Pin-up

Bu arada az önce kolonileri gezerken pin-up, çilekeş, pickpocket kolonisine senin de üye olduğunu gördüm shann! (bu arada gerçek adın ne yaw? Benimki Özcan) Ben sadece pin-up için üye oldum! Sen de sever misin, yoksa sen de diğerleri için mi üye oldun? (Bak yazıcak bir şeyler buldum işte! Hem konuşabileceğimiz tembellikten başka ortak bir konumuz olmuş olabilir :-) )
  • shann • 25 Mart 2005 13:46 • #39475
    Cevap: Pin-up

tabi ki pin-up bea:)hatunlar süper ya acaip müzik yapıyolar...bu arada gerçek adım ogün bi de pickpocket var tabii..arkadaşım vokallik yapıyodu orda nesse onlarda sağlam gruptur şiddetle tavsiye ederim :))hiç pin-up ı canlı izledinmi?ya bn bi türlü dinleyemedim o kadarda izmire giderim ama bi türlü çıktıkları bara gidemedim..sen izledinmi?
  • Shut Up • 27 Mart 2005 19:27 • #39868
    Pin-up

İzledim! Hatta benim izlediğim konserde Ilgın takılıp yere düşmüştü! :-) Canlı performansları da süper! Ayrıca yine benim izlediğim performanslarında Ezgi'nin saçlar süperdi! Acaip bir şekil vermişti! Büyük şey kaçırmışsın diyebilirim! Ama olsun bir gün izlersin!!!
  • GothSystem • 5 Mayıs 2005 12:17 • #57079
    öehh..hömm...hoaahh...offf...aaıırrgghh...eeehh..
  • GüldeniZ • 17 Haziran 2005 11:26 • #86401
    işte benim kolonim

ya shut up ne iyi etmişsin de kurmuşsun bu koloniyi tabi ben tembelliğimden kolonilere bakmaya üşendiğim için geç farkettim bugün rasgele 5 koloni bölümünde gözüme takıldı ve dedim ki İŞTE BENİM KOLONİM!!!
  • GüldeniZ • 17 Haziran 2005 11:27 • #86402
    ama görüyorum ki 3 ay boyunca sadece 18 mesaj yazılmış - e bize de bu yakışır zaten:)))))