Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

GaRaJ'ın yazılarını beğenmediğiniz üyeleri

• System666 • 8 Kasım 2007 23:17 • #589414
    euheuhe kulaklarını çınlatma çocuğun ^_^ çağırayım gelsin istersen ^_^

DaRKNeSS
  • Aria GalaCtiCa • 8 Kasım 2007 23:29 • #589415
    Aman abi. Bak sana içi kalp dolu sımayliler yolluyorum:D Türkrock daha moda bu aralar, oraya yolla sen:D
  • System666 • 9 Kasım 2007 00:32 • #589416
    Taşınmakla meşgul zaten o bu sıralar gelmez merak etme ^_^

DaRKNeSS
  • psyccomat • 10 Kasım 2007 19:44 • #589429
    Kimsenin fakesi falan değilim Yaklaşık 1.5 yıldır garaj üyesiyim. Arada sırada gelir bakarım.

Herşeyi eleştiriyorsunuz son derece gereksiz bir şekilde. Başta da forum müdürlerini. Üstelik en ufak bir kargaşada "kişisel sorunun var benle" diyerek bel altı vuruyorsun. Hoşuma gitmiyor. Belki güzel şeyler yazmaya kalksan çok güzel şeylert çıkacak ortaya, ama varsa yoksa eleştiri, muhalefet.

Single faktör de sizin gibi, fazla muhalefet. İyi niyetiyle yazdığı zaman çok güzel şeyler çıkıyor ortaya, çok bilgili. Ama bu kadar gereksiz eleştiriler canımı sıkıyor.

Aria aslında yazınca çok güzel yazıyor, gerçekten keyif alıyorum. Hatta sevdiğim üyeler başlığına bile yazabilirim onu. Ama tartışmalarda ahkam kesmesi yok mu, ona sinir oluyorum. Sitenin sahibi gibi davranıyor. Forum müdürleri ile arası oldukça iyi anlaşılan. Adam canı isteyince geyik yapıyor, canı isteyince müzik dışına çıkıyor, canı isteyince millete ayarlar yağdırıyor; ama mesajları hala yerli yerinde. Aria GalaCtiCa'nın mesajlarında hiç "bu mesaj garaj kurallarına uymadığı için silinmiştir" yazısını göremedik. Dedim ya, müdürler tarafından seviliyor (!) demek. O da sıradan bir üye, bu kadar ayrıcalık tanınmasını anlamıyorum.

Durum bu. Kimsenin ikinci hesabı falan değilim. Açıklayabildiğim kadar açıklamaya çalıştım. Benden bu kadar. Herkese iyi akşamlar.
  • DrumBanger • 11 Aralık 2007 00:01 • #589517
    Bundan ayrı bir konu ama belirtmek istedim Dede Efendi iyidir , ismi vardır ama o kadar çok şey yaptı diye illa birileri ondan daha iyi olamaz düşüncesi bence yanlış . Elbette müziği yalayıp yutan bence vardır .
  • DrumBanger • 11 Aralık 2007 00:08 • #589518
    Single Factor bence tam olarak mükemmeli yapıyor . Çünkü onun sildiği mesajlarda öyle içten içten laf sokmasa hiç takılmıyor . Hemde geyik içerikli silme sebepleri veriyor baya hoşuma gidiyor benim .

Aria Galactica'da evet uzun yazıyor bende fazla okuyamıyorum ama şöyle bir düşünce var aklımda " Abi o kadar uzun yazıyorsa bence mantıklıdır . " diyip sıyrılıyorum işin içinden :)
  • Aria GalaCtiCa • 11 Aralık 2007 01:12 • #589519
    O yanlış bir mantık dürümbengır kardeşim:)

Nickine atıfta bulunmama alınmamışsındır umarım;) Dream, Drum, kelimelerini dürüm diye telaffuz etmek hoşuma gider hep, buradan seni aşağıladığım gibi yanlış bir vargıya varmayasın sakın:)

Yularıdaki mesajda "Aria uzun yazıyorsa mantıklıdır" mı demek istedin yoksa "yazı uzun ise mantıklıdır" mı bilmiyorum, ama inan bana ikisi de çok doğru bir mantık değil;) Kişisel tavsiyem işin işinden bu şekilde sıyrılmayı terket. Oku mesajı, uzun bile olsa, kendine göre iç muhakemeni kur ve mantıklı olup olmadığına karar ver. Altında değil Aria Galactica, Yaşar Kemal imzası bile olsa önce oku;)

Bana gelince, neden insanlar uzun yazmama takmış bilmiyorum, zira beğenilenler başlığında insanlar uzun ve içten yazdığım için ismimi verirken burada "uzun yazıyor bu, okuyamam ben geç" mantığıyla hareket edilmesini garipsedim biraz. Aslında uzun veya kısa yazmak gibi, anlaşılsın diye özellikle yazıları uzun tutmak gibi, takdir toplamak veya tepki çekmemek gibi.... hiçbir kaygı ve korku barındırmıyorum. İçimden geldiği gibi, buranın her yaş grubundan insanların girdiği bir site olduğu gerçeğinin de göz önünden de ayırmadan tabi, istediğim gibi biçimlendirerek yazıyorum. Bu mesaj boşluğu bana ayrılmış bir boşluk, ve ben de elimden geldiğince hiçbir engele takılmadan yazmaya çalışıyorum. Aklıma gelen 2-3 tane yazarken gerçekten keyif aldığım mesajlarım gerçekten çok uzun mesajlar, ben yazarken keyif alıyorum, yazının uzunluğu okuyucuyu sıkıyorsa bu benim sorunum değil. Her ne kadar keyifle yazılan yazılar genelde okurken zevk verse de insana, aksi bir durumu çok da sallamıyorum ben açıkçası. Sonuçta ben de bir William Shakespeare değilim, yazılarımı akıcı tutmak gibi bir kaygım yok. Yine de sabırla okuyanlara teşekkürlerimmi sunuyorum buradan.
  • linde_ • 11 Aralık 2007 09:48 • #589521
    Aria sende bizdensin

Dürüm bu Atahan :) Ama espirinin asıl sahibi ADC hakkını verelim..
  • sadecemüzik • 11 Aralık 2007 17:58 • #589522
    Rica ederim. (Sabırla okudum da... :))
  • İntihar Süsü • 11 Aralık 2007 18:24 • #589525
    fallen angel sen benim yazılarıma kurban ol =)
    hem asıl senin yazıların beğenilmiyormuş ki paso siliniyor =D