GaRaJ reklam bandı (banner) alanları

GaRaJ.org'da aşağıda detaylıca anlatıldığı şekilde reklamlar yayınlanabilir. Yayını sağlanan reklam büyüklükleri ve aşağıdaki şekilde listelenebilir.

Tepe dev reklam - 728x90
İçerik reklamı - 300x250
Gökdelen reklam - 160x600
Standart reklam - 468x60
Mini reklam - 160x80

Partner reklamları

GaRaJ.org, partner kurumlarının reklam bantlarını (banner) içeriği içersindeki uygun alanlarda rotasyona alarak yayınlamaktadır. Kayıt ve prova stüdyoları, müzik eğitim kurumları, kurs ve dershanelerle, canlı müzik ve konser mekanları GaRaJ'ın partner kategorilerini oluşturur. Bu kurumlar GaRaJ.org'un güçlü altyapısıyla kendi mekanlarının mikro sitelerini yayınlamanın dışında, binlerce müzik ilgilisi GaRaJ üyesine ulaşabilir, kampanya ve duyurularını birinci elden duyurabilirler.

Hemen başlamak için buraya buraya tıklayın!

Ajanslar - ReklamZ


GaRaJ'da banner yoluyla yapılan reklamların satış ve pazarlamasını, online mecranın bilinen ajansı ReklamZ yapmaktadır. Her türlü tanıtım faliyeti için etkin çözümler sunan ReklamZ ile iletişime geçmek için:

Reklamz iletişim bilgileri
Web: reklamz.com
Telefon: 0212 213 70 05
Faks: 0212 213 70 07

Ajanslar - Google Adwords

GaRaJ.org'un çeşitli bölümlerinde Google Adwords ile de reklamlar yayınlanabilmektedir. Buraya tıklayarak sisteme kayıt olup bütçesini ve tüm yayın özelliklerini sizin belirleyebileceğiniz reklamlarınızı hemen yayınlamaya başlayabilirsiniz!

Not

GaRaJ herhangi bir şekilde banner değişim programlarına katılmayacaktır. Site ekibinin reklama bakış açısı tamamen ticaridir.

Yukarıdaki partner tanımımıza uyuyorsanız ama GaRaJ partneri olmadan reklam yayınlamak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.
GaRaJ Bekçisi'ne mesaj atmak için buraya tıklayın!

Anket

ozanaydin20 sorar:
Cort CR50 marka gitar hakkında ne söylerdiniz ?
  • Sağlam bir gitardır
  • Sağlam görünümlü sağlam olmayan gitardır
  • Yoklukta iyi gidiyor
  • Markası Cort ise dert etme. Müziğini yap kardeş.
6 //www.garaj.org