Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Yorumlar

Yazdığı son 11 yorum
 • Haber Mor ve Ötesi Eurovision'a katılıyor!

  Harun Tekin'in söylemini okumadan egoistçe yorum yapmak pek hoş olmuyor. Bence her müzisyenin isteği daha çok kişiye ulaşabilmektedir. Sevmeleri ya da sevmemelerine aldırmadan.
  100 milyon kişiye şarkı söylemek şansını değerlendirmek adına büyük riskler alınabilir. Başarılar diliyorum..
  Üye
  harpoonydo
  Tarih
  27 Aralık 2007
 • Üye
  harpoonydo
  Tarih
  3 Eylül 2007
 • Haber Pinhani @ Shaft Blues & Jazz Club - Kadıköy - İstanbul

  orada olacağım beni sahneye davet edin... Sizin şarkınızı siz çalarken söylemek istiyorum... Bu kadar genç ve bu kadar başarılı... Sonsuza kadar müzik yapın..
  Üye
  harpoonydo
  Tarih
  22 Temmuz 2007
 • Haber Battle of the Bands 2006 - Finale Kalan Gruplar

  bence grupların birbirine yakın puan alması bu yarışmaya adam gibi şarkılar gelmedi bizde napalım 9 tane şarkı çıkardık demektir..şarkıları teker teker dinleyin..o zaman ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız..ayrıca sitede hiçbiri seçeneği de olmalıydı..
  Üye
  harpoonydo
  Tarih
  27 Eylül 2006
 • Demo Bilmece - Pul

  Arkadaşlar...Gerçekten byendim sizde iş var...Şarkıdaki fikirler gayet güzel..Şarkının sozleride vokal melodiside gayet iyi..Altyapıyı da beyendimm..Tebrikler..Vokalin ses rengide gayet iyi..Ama vokalin kendi sesini biraz daha tanıması lazım..Bazı yerlerde sürtoneler var..Ayrıca sarkıyı konusur gibi soyluyo..Biraz daha melodik soylemeli..Ayrıca sanki yurtdışında yaşayan turkıyeye yeni gelmiş biri gibi telafuzzu var kelimeleri daha baskılı ve ağzını yaymadan soylese daha iyi olurmuş..
  Kafanızda çok fazla fikir olduğu belli şarkıda iniş ve çıkışlar var..O fikrleri başkaparçalarda kullanın bence bu parça bazılarını kaldırmamış..Tebrikler..
  Üye
  harpoonydo
  Tarih
  25 Eylül 2006
 • Demo Hayat Sen Ve Ben - Ruh Salatası

  şarkı çok güzel..kayıt çok kaliteli..grubun oturmuşluğu hemen anlaşılıyor..ama ben vokali hafif dumana benzettim ki grubun soundu daha neşeli ve daha temiz bir vokal istiyor gibi..ben öyle hissettim..davulları özellikle güzel..yolunuz açık olsun....ankaralı gruplar kaliteli oluyor ...suyundan mı nedir:)
  Üye
  harpoonydo
  Tarih
  9 Haziran 2006
 • Haber KassTrio+1 - Herşey Yeniden

  çok beğendim..tebrikler...zevkle dinliyorum..albümünüzü alıcam....
  Üye
  harpoonydo
  Tarih
  8 Mayıs 2006
 • Demo Farketmeyeceksin - İçseyir

  sanki vokalin sesi kısık gibi geliyo...yanı çok şarkı söylemiş yorgun bi ses gibi..bazı yerlerde çıkış yapsaydı daha fazla yorum yapabilirdim ..ama ben ce sesinin tonu deişik..bir de şarkı çok monoton o yüzden ne yapsanda vokal sönük kalacaktır..tebrikler..
  Üye
  harpoonydo
  Tarih
  8 Mayıs 2006
 • Demo Karar - Naturel

  sırf desdamona beğenmedi diye demo yapmaktan vazgeçerseniz ayıp edersiniz...ole bişi yapmıcaksınız dimi:)
  Üye
  harpoonydo
  Tarih
  8 Mayıs 2006
 • Demo Karar - Naturel

  riffler güzel ama hep aynı kalmış şarkının en az 2 kopruye ihtiyacı var bence...vokalin ses tonu bu tarz için fena değil ama şarkı söylemesini bilmiyo...detone ve fena halde sürtone..parçanın enerjisi de biraz düşük kalmış...bu vokalin biraz da monoton rifflerin suçu....tebrikler...
  Üye
  harpoonydo
  Tarih
  7 Mayıs 2006
 • Demo Pirike - Pyrrikhe

  kayıtlar bence çok iyi....bir çok studyo böyle kayıt yapamıyo..oturmuş bi grup olduğunuz belli..
  sadece vokal biraz güçsüz geliyo..bunun nedenide sanırım sonradan parçanın üstüne söylenmiş olması...vokal mikrofondan daha uzakta ve birazcık bağırarak söylerse sanırım daha verimli bir sonuç alırsınız..daha sonra sesi programlarla yükseltip biraz reverb verirseniz kaydınızın stüdyo kaydından farkı kalmaz..haydi kolay gelsin tebrikler...
  Üye
  harpoonydo
  Tarih
  7 Mayıs 2006