Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Rock The Nations @ Venue - Maslak - İstanbul

Bu konu şu haber ile ilgilidir: Rock The Nations @ Venue - Maslak - İstanbul
  • BLuEDaTuRa • 16 Haziran 2004 00:00 • #595631
    Listenin son hali beklediğimden çok daha iyi... Organizasyonu yapanları kutluyorum... !!!
    LEAVES' EYES da geliyormuş galiba... Liv'i Theatre of tragedy'nın sağlam zamanlarında izlemek bi nasip olmadı...
  • crade_of_filth • 18 Haziran 2004 00:00 • #595632
    ya süper bi organizasyon ama çok pahalı öğrenci adamız,bide anktan gelmek çok koyuyor....ama marduk'u sahnede izlemek..ahhhh bu nasıl bi heyecan,umarım FUCK ME JESUS! albümünden de söylerlet(biraz eskidi ama)...bluedatura bişey sorcam liv kristin t.o.t'debn ayrıldımı?yani leave's eyes'ın vokalliğini falan mı yapıor artık???????
  • tershesap • 19 Haziran 2004 00:00 • #595633
    ya bu organizeyi yapanların eline sağlık o kadar parayı gözüm kapalı verdim.en son vanden plas eklenmiş süper ankarada 7.rock statıona gitmiştim ordada izleme fırsatı buldum.güzel performans.bide şu israilli grubu dinleme fırsatım oldu eğlenceli yalelli arap müziğini sert yapmışlar.ama eğlenceli.hadi 2temmuzda görüşmek üzre.
  • zanzekgirl • 21 Haziran 2004 00:00 • #595634
    ya ben nediim bu rock natıonsu düzenleyenlerin aklına sağlık...bizlerin sizden istediğide buydu abi ya...ne ceza ne müslüm rezilliği var... burda rock- metal var beeeeeeeeeeeeeeeee...aslında bi metallıca da fena olmazdı hani neyse bize bu bile yeter(ama seneye metallıcayı beklioz ona göre):P
  • tershesap • 23 Haziran 2004 00:00 • #595635
    organize dediğin budur diğer festivaller gibi değilbe.müslümü çıkar reklam yap bende merak ettim gittim öyle ahım şahım bişey değildi.rock'n coke 50centi getiriyormuş yaw bunun neresi rock ben anlamıyorum.rockistanbuldada vardı.bu kadar geri kafalı değilizde bu müziğin bir tarihi var bütün müzikler kadar dalı var illa bitanesini tutarsın bu arabesk hiphop modasıda ne.ben rock metal müzik dinliyorum diyen herkes ROCK THE NATİONS'a.
  • diego • 24 Haziran 2004 00:00 • #595636
    walla marduk ve katatonia için taaaaaaaaaaaaaaaaa erzurumda gidiyorum harika bi festival organizasyonu yapanlara teşekkür ederim festivalde görüşmek üzere...
  • black__world • 25 Haziran 2004 00:00 • #595637
    ROCK THE NATIONS...bu kadar züper bi organizasyon sanırım yok bu yaz icerisinde bu kadar büyük grupların yer alması pek mümkün deil ama bunun mümkün oldugunu siz kanıtladınız umarım gelebilirim....
  • the_ibibic • 27 Haziran 2004 00:00 • #595638
    marduk'un gelmesi beni şaşırttı kaziklu bey (the lord impaler)şarkısında türk kesmekten bahsediyo.Aldım kombinemi 3 günlük 60 milyonken 3gün güzel geçecek en kaliteli organizasyon bence
  • kendimce • 29 Haziran 2004 00:00 • #595639
    sitede değişiklik zamanı gelmedi mi. sizce((((:
  • j_newsted • 29 Haziran 2004 00:00 • #595640
    ya gelicim ya gelicimmmm....