Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Manga - We Could Be The Same @ Eurovision

Bu konu şu haber ile ilgilidir: Manga - We Could Be The Same @ Eurovision
  • öztürkpark • 4 Mart 2010 00:00 • #639039
    ne yapıyo la bunlar :F biz böyle anromal bir şarkıyla ya sonuncu oluruz ya birinci ... hadi bakalım rastgele .. b*k gibi yapmışınız akoyum ya :F
  • Adigecan • 4 Mart 2010 00:00 • #639040
    komedi ya :D, tam türk işi, kesin birinciyiz ::)))))
  • bluefly • 4 Mart 2010 00:00 • #639041
    böyle adamları dinleyip indirip cover yapıp ya da alkışlayıp buralara getiren arkadaşşklara teşekkür etmek lazım.bence duman olmalıydı temsilci bu sene hem bi 70 lik açar tüm dünyaya kendi keşfimiz ALATURKA ROCK ı tanıtmış olurduk di mi!!! yoruma gerek yok bencede HAtta YORUMSUZ diye koymalıı bu ve türevlerini.tüm dünya bizimle dalga geçecek nede olsa biz türkler rock tan bu kadar anlıyor olacağız onların gözünde..yuh ya herneyse slipknot diyorum fuck it all demek istiyorum ben..
  • Hollow life • 5 Mart 2010 00:00 • #639042
    Müzikal anlamdada iğrenç altyapı olarakta iğrenç,piyasada değil Hiçbir tarza kategoriye ve türe dahil edilemiycek saçmalıkta.Başarılar diyorum sadece Türkiye'yi temsil ettikleri için.Umarım tüm avrupanın başına saksı düşer ogün.
  • jiwago- • 5 Mart 2010 00:00 • #639043
    Tamam müziğin b*ktan, aranjen b*oktan ; ingilizce yapıcam demişin onu da anladık. Bari grammere dikkat et be adam 4 tane kabak gibi grammer hatası var kıçıyla güldürcen bizi tüm Avrupa'ya ! Al sana 2.Athena vakası. Athena'nın yine telafuz sırıtmıyodu. Ferman'ın Karaköy'de restorana turist çeken çığırtkanların İngilizcesinden pek bir farkı yok. Yol yakınken çekilsinler , zaten bu yarışmayı vatan millet meselesi yapan tek ülke biziz.
  • metaldaima • 5 Mart 2010 00:00 • #639044
    valla ben beğendim,fıkır fıkır oyun havası gibi,ordaki herkese göbek attırır.hele o enfes klavyeler yok mu ,ta ta taaa. Bu mango meğer ne büyük grupmuş,öküzlük bizde anlayamamışız.Bu arada geçen sene kim kazandı hatırlayan var mı?
  • denizgürler • 5 Mart 2010 00:00 • #639045
    We could be better ...
  • necoxxx • 5 Mart 2010 00:00 • #639046
    İmkansız!!!
  • Oysterhead • 5 Mart 2010 00:00 • #639047
    üff babacım katılıcaktı BEDÜK biticekti dertler..
  • furiston • 5 Mart 2010 00:00 • #639048
    mtv bu adamlara avrupanın en iyi grubu ödülü mü vermişti. şişme grup bu kadar olur işte. ha, şarkıyı beğendim mi? fikrim yok. dişe dokunur bişey olsa beğenip beğenmeme gibi bişey söylenebilir. bence manga eğer bu şarkıyla girip, bir de sonuncu falan olur inşallah ta, ben de mangayı alkışlarım, bizi eurovizyon gubuzundan kurtardığı için. bu şarkı bundan başka hiç bi halta yaramaz. bi de anlamadığım o kadar senedir müzik yapıyosunuz, şunu dinleyip içinize gerçekten sindimi bu şarkıda, bununla katılıyosunuz diye sorarlar adama..