Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Manga - We Could Be The Same @ Eurovision

Bu konu şu haber ile ilgilidir: Manga - We Could Be The Same @ Eurovision
  • g_clef • 8 Mart 2010 00:00 • #639059
    Arkadaşlar Eurovisionda iyi parçalar seçilmiyor ki o yüzden kötü yapmışlar ingilizcelerinin berbat olması da normal lakin türkçeyi bile konuşamayan insanlar ingilizceyi nerden bilecek?
  • erhandüzelten • 8 Mart 2010 00:00 • #639060
    manga dan bisey olmaz
  • kyakuz • 10 Mart 2010 00:00 • #639061
    berbat
  • sesation • 31 Mart 2010 00:00 • #639062
    düpedüz, dümdüz, bomboş..
  • hdn • 5 Mayıs 2010 00:00 • #639063
    2001 de kurulan bir gurubun kısa sürede bu kadar büyük bir başarıyı elde etmesini göz ardı ediyorsunuz. buraya beğenmedim diye yorum yapan arkadaşların, şarkıyı iki defadan fazla dinlediklerine inanmıyorum. malesef ki türk milleti olarak her şey hakkında söyleyecek bir şey bulabiliyoruz ve gelinen yeri verilen emekleri çok çabuk yok sayabiliyoruz. kişisel görüşüm ben şarkıyı kesinlikle beğendim. çok başarılı olduğunu düşünüyorum. umarım yorumları yapan arkadaşlar ingilizce biliyorlardır. çünkü manasız salla şekerim ya da limi limi ley ya da ben süperstarım (ki örnekler çokğaltılabilir...) gibi laf kalabalıkları yerine ortada verilen bir mesaj var. gönülden inanıyorum ki çok da iyi bir derece ile manga eurovision dan gelicek. tebrik ediyorum..bol şans manga..