Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Yeni Albüm :: Santana - Guitar Heaven The Greatest Guitar Classics of All Time

• Loki • 28 Eylül 2010 00:00 • #639765
    http://www.youtube.com/watch?v=k3bk0l8lXbY
    santana yapmasaydı iyiydi herşeye aynı soloyu çalıyor gibi
  • Nem • 28 Eylül 2010 00:00 • #639766
    Loki, yorumuna katılıyorum. Dayanamıyorum artık Santana'ya maalesef.
  • romeo86 • 9 Ekim 2010 00:00 • #639767
    sıkılmadın mı santana olmuşlardan yemelerden... henüz dinlemedim ama abartılı distortion seçimlerinle umarım smoke on the water'ın müthiş gitar tonlarını batırmamışındır, little wing'i saymıyorum, hayırlısı.
  • ufukdede • 13 Kasım 2010 01:19 • #639768
    insanların neye göre değerlendirme yaptıklarını anlamıyorum.Santana latin müziğini rock tonları ile çok güzel harmanlamış çok farklı bir sound ortaya koymuştur.Zaten yaptığı müzik latin müziğinin modernize edilmiş halidir.Onu efsane yapan da bu farklı soundtur.Dineldiğinizde sanatana olduğunu anlarsınız.Gitar virtiözü değildir ama iyi bir müzisyendir.İyi müzisyen olmak ayrı iyi icracı olmak ayrıdır.Her şarkıda anglosakson rifleri üzerine hızlı klasik müzik partisyonları çalan adamlardan bıkmadınız mı ?Herşeye onlarda aynı soloyu atıyor.Hem de daha önce icra edilmiş melodileri özgünlük yok.Tamam teknik olarak zor bir konunun üzerinden gelinmiş oluyor kabul ediyorum.Değerlendirmeleri objektif yapmakta fayda var.Sonuçta adam Santana dedem (gerçek anlamında kullandım) bile tanıyor adamı