Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Metallica Hakkında Herşey

• ScarFace • 24 Mart 2004 13:12 • #431729
    ben sana bişey atıyosun demedimki?üslup kötü.ben GNR ye laf atmıyorsam böyke bi lüksüm yok.sende bu kadar seveni varken vede kötü olmalarına rağmen???? dünyanın en çok kazanan grubuna dil uzatma.evet lars kendi garajında başlamış ninesine aldırdığı davulla.ben bunu daha da takdir ediyorum.sadece sad bu true şarkısı kötü çalındığı diye yüklenme.Benim babamın oğlu değil ben avukatı değilim ama uzun yıllardır dinlediğim için bende o bir ekol.Biri yüklendimi ben fan olarak zıplarım dostum.Sanki sen hiç alkol içmiyosun bu arada meşhur olsan bırakacanmı alkolü.o parayı kazanıp kendilerini eroin,morfin,kokain her ne haltsa onlaramı yönelselerdi.sen james in içkisine kirkin pedalıyla uğraşacağına Metallica nın sana verdiklerini yaz burada.Sana hiç bi şey kazandırmamışsa müzik olarak. sen internet bilgileriyle,sağdan soldan toplama haberlerle (doğru yanlış) burada gereksiz takıntılarını kusmaya devam et.Beğenmediğin Iron Maiden konusu oda muamma Metallica bile Remember Tomorrow u cover yapıyo,james tapıyo Bruce babaya ama sen beğenmiyon olabilir tabi sen en ince detayları biliyon ya james bilmez biz bilmeyiz Irom Maiden grubu bile bilmez...
  • Nem • 24 Mart 2004 14:23 • #431731
    yine tartışma kişiselleşmeye başlıyor
  • machine gewehr • 24 Mart 2004 22:10 • #431735
    Poo_fighter dediğin 2 şey çok garibime gitti.Birincisi Slash'e "EN İYİ GİTARİST" dediğin için ya hiç,ya da çok az heavy metal dinlediğini düşünüyorum.İkincisi METALLICA şarkılarında bas yok diyosun fakat ilk 3 albümlerinde Cliff BURTON "RİTM BASS" çalar.Bunu duymaman için sağır olman lazım.Bunu en iyi yapabilen birisi de senin beğenmediğin IRON MAIDEN'in herşeyi olan Steve HARRIS'tir.Beğenmediğin IRON MAIDEN'in 3 gitaristi birden Slahs'den daha iyi sololar atar.Yanlış anlama bende G N' R'nin bütün albümleri var,Slash'i de çok severim ama bu böyledir.Lütfen bilginiz olmayan konularda müzisyenlere bu kadar yüklenmeyin çünkü ucu biz fanlara da dokunuyor.Ne zaman ki METALLICA'dan IRON MAIDEN'den daha iyi müzik yaparsınız o zaman sıçıp sıvayabilirsiniz ama eleştirinin de sınırları vardır.Hakaret boyutuna taşımayın lütfen.
  • Loogie • 24 Mart 2004 23:14 • #431736
    Bütün iron maiden gitaristleri bir slash edemez bence...

Bende de bütün albümleri var... Bütün kayıtları var hatta...
    Iron Maiden da var... Ama Slash gerçekten çok farklı... Ki Iron Maiden'ın da bunu kabul edeceğinden eminim. Ama Slash en iyi gitarist değil o ayrı... Ama idol alınabilecek bir adam gerçekten!
  • Lars Ulrich • 7 Nisan 2004 10:02 • #431826
    poo_fighter 'a CEVAPTIR...

poo_fighter , insan sana yaranamaz bi diosunki lars kendi kendine öğrenmiş olmaz sonra kirk ustadan ders almış olmaz ee nası olcak bu iş ??? kendin öğrensen olmaz ustası öğretse olmaz nie ?? (bence kıskançlıktan oluyo)
    ayrıca Lars'ın SM de sad but true yu nasıl çaldığına yorum yapma hakkın yok çünkü şarkı onların istedikleri gibi yorumlarlar ii veya kötü onlardan daha ii olduğun gün eleştirme hakkın doğar şimdi ise sadece çekememezlikten kaynaklanan saldırılar var...
    Evirip çevirip eski parçalarını dinleyeceğimiz kesin ama olsun ustaya saygı denen bişey var adamları ayakta alkışlamak lazım çünkü başka hiç kimse onlar gibi değil!!!

OBEYY YOUR MASTERRRRRRR !!!!!!
  • Lars Ulrich • 7 Nisan 2004 10:08 • #431827
    yazmayı unutmuşum...

Ayrıca bu sitedeki içinde metallica olan anketlere bakarsan hepsinde birinci...