Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Kurt Donald Cobain

• ShAdOw_WoLf • 4 Nisan 2004 13:40 • #431801
    On the 5th of April marks the death of kurt cobain please send this on to as many people u have online and put status to away for one min to pay ur respect kurt donald cobain feb 20 1967 to 5th april 1994 R.I.P
  • Missisipi • 4 Nisan 2004 19:50 • #431806
    Kendisini Rahmetle Anıyorus
    ve anacağız...
    Yaşasaydı 34 yaşında olacaktı..
    :(
  • ShAdOw_WoLf • 4 Nisan 2004 20:29 • #431807
    ewt :( bu arada bilmeyenlere duyurulurr: kurt inthar etmedi ööldürüldü..haberinis olsun
  • machine gewehr • 4 Nisan 2004 23:45 • #431808
    Saygıyla anıyoruz kendisini,çok da özlüyoruz tabi ki.Keşke demekten başka bişey gelmiyo elimizden malesef....Geçenlerde bende duydum öldürmüş olabilir diye hatta dosyayı tekrar açıyolardı galba.Kesin bi bilginiz var mı?
  • emrevatans • 5 Nisan 2004 15:28 • #431810
    kurttü karısı mahvetti!!!
  • Love_Metal • 5 Nisan 2004 19:27 • #431812
    valla cliff'ten sonra ölümüne en çok üzüldüğüm kişi kurt'tur. bu arada birisi beni şu öldürülme konusunda tam aydınlatabilirmi. yoksa kurt intihar etmedi mi ???????
  • uuucar • 6 Nisan 2004 14:15 • #431818
    dünya bu insanın ölümüne çok ağlamalı.bırakın britney i filanda gerçek müzik yapan insanları dinleyin.ama banane yaaaaaaa!
  • drka • 6 Nisan 2004 15:07 • #431821
    sizlerde biliyosunuz bir ünlü öldüğü zaman arkasından bir sürü sipekilasyon yapılır buda onlardan biri.herif bariz bir sekilde intahar etmiş işte hem ne fark eder sonuçta iki şekilde de ölüyo... bence dünyada bu kadar boş ve ölmesi gereken insan varken kurt'ün ölümesi çok acı... saygıyla anıyorum.
  • poo_fighter • 6 Nisan 2004 15:08 • #431822
    Adam cekip cekip intihar etmis ama yigidi oldur hakkini yeme adam acayip bi hayat yasiyomus yasarkene, nirvana mtv unplugged at newyork'u dinlemekten sıkılmadım, sıkılmam bu arada bi not, mtv unplugged at newyork'un sahne dekorunu kurt cobain yapmis mtv yapimcilari bile acayip bi konserdi diyolar yani bu olaydan sonra nasi shakirayla falan unplugged yaptilar anlamak guc, program zirve yapinca bitirmeleri lazimdi, neyse keske olmeseydi de biraz dah sarki soyleyeydi eleman, saygiyla aniyoz... Jim Morrison 1, Jimi Hendrix 2, Kurt Cobain 3.
  • love_rock • 7 Nisan 2004 15:49 • #431830
    kendisi idolümdür... iki üç akorla mükkemmel melodik şarkılar yapabilen insan azdır... onun kırılgan ruhu şarkılarındaki sertliğin ve acının temelini oluşturur... dünyanın bir daha bööle bir roker ı görmesi için aradan çooooooooooook uzun yıllar geçmesi gerek sanırım... yaşadığı olaylar ve yaşadığı çevre göz önünde bulundurulursa, intihar etmesi de olası, öldürülmesi de... her neyse...

bu arada bi yerlerden bulup intihar notunu okuyun bence....
    hee...journeys yayınlanmıştı... onu nerde ve nası bulabilirim???