Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Kurt Donald Cobain

• grungy • 25 Haziran 2004 00:27 • #433613
    evet ben eklenmis olabilecegini sanmistim. daha eklenmemis. burdan yazayim.
    o makale bana ait degil. eksi sozlukten rastgele buldum. ama beni bayagi etkilemisti. ozelliklede kanitlarin ortaya dokulmesi..
  • nick mason • 25 Haziran 2004 02:01 • #433618
    GERÇEK!!!

gerçeği açıklıyorum:
    kurt e tecavüz ettiler sonra utancından intihar etti..

üff be yeter artık kurt kurt
  • irossh • 25 Haziran 2004 17:05 • #433664
    ulan ne insanlar var..

ben de courtney tarafından öldürüldüğünü duymuştum (geçenlerde ifadesi alındı zaten)bence çok mantıklı zaten ilişkileri de bayağı sorunluydu.. bu arada courtney kurt ün şarkıları için hala grup üyeleriyle tartışıyor.. ne diyelim.. hakkaten ne insanlar var!!
  • JackSparrow • 25 Haziran 2004 22:39 • #433689
    ulan ne insanlar var..

Öldü..
  • grungy • 26 Haziran 2004 00:20 • #433692
    ulan ne insanlar var..

sana sadece kicimla guluyorum.dunyanin oteki ucunda kimseye begendirmek zorunda olmadan muzik yapan bi adami hic tanimadigin halde bunlari yazarak haysiyetsiz ve onursuz olan kim acaba? kimse sana begendirmek zorunda degil. yasim buyuk diye millete laf cak:) sen kac yasindasin ki? alti ustu 19. ehliyeti aldin mi bari? senin yasindakiler america da bara giremez genc. bence dinledigin gruplardan nirvana, queens of the stone age, marliyn manson, puddle of mudd, silverchair, kid rock i listenden cikar da kendinle ters duruma dusup daha fazla komiklik yapma buralarda.
  • grungy • 26 Haziran 2004 14:46 • #433727
    ulan ne insanlar var..

garajda prayacid grubuna bakarsan adami gorebilirsin. "özentilerden nasıl kurtulabiliriz!?!" basliginda ozentinin ne oldugunu anlatmaya calismis arkadas. gruplar bolumunde resmine bakmani tavsiye ederim:)