Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Çok da önemli değil ama bir kere okuyun...

• flecheiro • 11 Nisan 2004 10:30 • #431859
    scarface falla kutluorum abi iyi analiz yani:) heehehehehe.....zevkler ve renkler her ne kadar tartışılmazsada yani pop kültürünü anlamamakta ısrar ediyorum.......mesela incelediğimizde uçacaksın uçacaksın havalara uçacaksın ayağını yerden kescem senin kalbime uçacaksın........şahsen ben bundan hiç bişi anlamıorum ne dio yani bu şimdi?.....
  • CherokeeKid • 13 Nisan 2004 09:37 • #431875
    Popçular Dışarı

Arkadaşım senin görüşlerine bende katılıyorum.
    Popçuların ne dinledikleri belli olmuyo.
    Şekil 1A: 2003 baharı pentagram izmir konserinde , 2003 yazı Demir Demirkan konserlerindeydiler.
    Ha bide popçuların son favorisi Duman'dır arkadaşlar.Adamları piyasa yaptılar be!
  • janis joplin • 13 Nisan 2004 13:16 • #431881
    Popçular Dışarı

Duman zaten piyasa.
    Ve gayet de bilinçli ve istekli bir tercih bu..
  • ScarFace • 16 Nisan 2004 17:53 • #431938
    Popçular Dışarı

yani duman aslında rock maskesi takan ve aslında hedefi gündem olan bir grup mu Janis Joplin.Ben üzülerek görüşüne katılmadığımı belirtiyorum.ööle olsa ilk albümde de piyasa olurlardı.Efet şimdi biraz öyle ama öyle olmasını eminim kendileri istemezdi.İlk albümleri bence daha güsel.Sadece cover yaptıkları şarkı fazla tuttu ve gündem oldu diye düşünmekteyim
  • janis joplin • 17 Nisan 2004 00:09 • #431940
    Popçular Dışarı

Ben Dumanı ilk albümüyle bilirim,ötesi yok benim için.Öyle olmasını kendileri de istemezdi görüşüne de ben katılamıycam üzülerek:)Piyasa olmak için öyle gereksiz ve bişeye benzemeyen bi cover yaptılar.işe de yaradı doğrusu..piyasa olmanın en kolay yolunu seçtiler..bilinçli ve istekli tercihten kastım buydu.Gerçi işin bir de ticari boyutu var ki o noktada haklısın,amaç para kazanmaksa doğru bi strateji belirlediler.Ama daha önce de dediğim gibi,burası Türkiye..burda müzik yapıcaksan ikisinden birini tercih etmek durumundasın..ya piyasa olup para kazanıcaksın,ya da ticari kaygıları bi yana bırakarak kalite olup gerçek müzik yapıcaksın.Duman ilkini tercih etti,benim için bitti.Ama dinleyen arkadaslara da saygı duyarım.. herkes rahat olsun ..
    Sevgiler..:))