Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

püf püf püf ve püf

• divinemusic • 13 Nisan 2004 19:04 • #431890
    yazık ki püf..

Aynı görüşteyiz elbette dostum. Sana yazdığım yazıyı yanlış anladın herhalde:) Bu soytarılara karşı en iyi hareket onları dinlemememiz dinlettirmememiz izlemememiz ve izlettirmememiz olacaktır. Birlik olup güçlenmemiz gerekiyor. Ancak bu şekilde toplumdan marjinal hale getirebiliriz.
  • bitliturist • 13 Nisan 2004 23:39 • #431895
    yazık ki püf..

yaa arkadaslar simdi ben de chp ye oy verdım:)) neyse bakın eger musıc yapmayı dusunuyorsanız "ıslamı rock" koyun tarzınızın adını bolece cok kazanırsınız, bu halk sizi de bagrına basar. neyse yaw saka bı yana eger herkes rock muzık dınleseydı, emınım cok boktan bı durum olurdu. ben azınlık olmaktan memnunum.bu biz evlenıyoruz tarzı programlarda olsun. biz izlemeyelim ne farkeder? bakin ben bu saatte nette geziniyom izlemiyorum koyverin gitsin nevermind yani.
  • nick mason • 14 Nisan 2004 20:12 • #431904
    yazık ki püf..

hiç biri bi sikimde diil...
  • dt • 14 Nisan 2004 20:26 • #431906
    yazık ki püf..

hepimizin darlandigi ilginc noktalar var tabi. ama muzige darlanmayin abi. herbok mumkun, heleki bizim memlekette. aeha. he daralipta bizi de daraltmayin asdhasıudhusfs. :))
  • imbolc • 15 Nisan 2004 15:43 • #431920
    yazık ki püf..

ya abicim müzik türünde herkes kendi kafasına göre takılır takılır (da)reklam medya piyasa cart curt saolsun götürüyo işi..önemli olan bence takmamak,sonuçta toplanıp ayaklanma çıkaracak değiliz tamam konuşup eleştirmek bi derece ama milletimizin değişmeyeceği gibi önemli bi gerçeği de göz ardı etmemen laazım..sadede gelecek olursaaaak sen bak takılmana canım =P
  • bitliturist • 16 Nisan 2004 01:38 • #431930
    yazık ki püf..

adam noktayı koymus. helal olsun takmayalım. bole gerzekler olmazsa hayat cekılmez olur. olmeyi tercih ederdim sıradan olmaktansa demis cobain baba. sıra dısı olalım takmayalım herkes serkes takılsın pıslık ıcınde gıdın cix lerın mekanına:)tv de izlemeyin. muzık dınleyın sınemaya gıdın sonra yaw ıste takılın kendı halınızde