Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Red hot chili peppers

• Red_HOT • 15 Nisan 2004 22:16 • #431928
    Red hot mükemmel bi grup ancak sanki Türkiye'de çok bilinmiyor.inşallah bu yaz gelirler de millet konser görür.Bu arada konser biletleri yaklaşık 45 euro falan.O parayı kimse bulabilirmi acaba?
  • divinemusic • 16 Nisan 2004 11:16 • #431931
    Türkiye de bilinmez olur mu dostum? Bu sitenin en az %90 ı biliyordur. Ama konser bileti 45€ olunca talep de düşer bence. Ben vermem verecek olan varsa bilemem
  • ScarFace • 16 Nisan 2004 11:36 • #431932
    Red Hot bilinmezmi dostum...
  • aykuth • 16 Nisan 2004 13:48 • #431933
    :)))))
    Aslında bayağı (fazlasıyla oladak da okunabilir) biliniyor da, sanırım senin etrafında pek ilgilenen yok.
  • poo_fighter • 16 Nisan 2004 17:19 • #431935
    yaw aslinda californication'a kadar ben de rhcp'yi under the bridge ve suck my kiss ile hatirliyodum, soora californication'la nasil olduysa insanlar bi anda rhcp'den habrdar oldu bissuru rhcp manyagi turedi etrafta, amma bunun muzik disindaki baska sebepleri de arastirilmalidir bence. Mesela (bence) bu adamlar da muzigi yumusatma ve hatta azicik da bozma olaylarina girmisler yavas yavas.
  • nick mason • 16 Nisan 2004 22:50 • #431939
    önce californication soora da bye the way.. rhcp'ı çewremde bilmeyen yok
    45 euro çok fazla we bu sadce bnm için diil büük çoğunluk için bööle
  • fibonacci • 17 Nisan 2004 09:39 • #431942
    dandik bir rap grubu için 45 euro ha... yazık o paraya. mayısta istanbulda baba gruplar var. 30 mayısta uriah heep var mesela.
  • dt • 17 Nisan 2004 11:09 • #431944
    45 euro harbiden cokmu$, ayrica yukardaki yorumlarada katiliorum. rhcp californicationdan sonra TR de daha cok duyuldu, onceden bi haber olan insanlar californicationda birden rhcp fan'i kesiliverdiler. gelse 45 euro ya degermi du$unuyorum, aslinda deger de.. kim kaybettide biz bulduk 45 euro. ba$arili bi grup, kaynak bi grup, ornek bi grup.. cok ilham alanlar var rhcp de, ve bar gruplari arasinda belkide en cok coverlanan gruplardan biri haline gelmi$tir, ozellile otherside..severiz bizde kendilerini.
  • pepperrina • 18 Nisan 2004 17:01 • #431945
    grungy nin her kelimesine katılıyorum o grup gelsin buraya daha ne isterim.. bu ara red hot'ın müziğindeki değişim konusunda haklısınız baya değiştiler ama zaten son iki albüm deneysel albüm sınıfına giriyo.. pop camiasında tutuldular bu deneysel olaylar sayesinde... ama RED HOT CHILI PEPPERS Bİ RAP GRUBU DEĞİL!!!!!! biz ona vokalde funk yapıp, gerçekten güzel şarkı sözleriyle yoğurup müziğin alt yapısına rock'ı koyup bi güzel karıştırıp, içine biraz kırmızı acı chili biberi ekleyip müzik yapıyolar dioruz . daha kısa olarak funk rock.. ayrıca böyle müzik camiasında otorite sayılan bi grubun gelişini görmezden gelmek ayıp olmaz mı?
  • MuhammedBey • 20 Nisan 2004 03:06 • #431953
    Red hot iyidir. Genelde eskileri dinleyen biri olarak son on yılın sevdiğim grupları arasında sayabilirim. Bas partisyonları gerçekten iyidir. Piyasada bas gitarı iyi kullanan çok fazla grup yokken kendilerini takdir etmek gerek; fakat 45 euro sadece zengin veletleri ve RHCP'ye aşık olan fan'lar için mantıklı olabilir. Sıradan bir rock dinleyicisine göre değil.

saygılar.