Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Red hot chili peppers

• pepperrina • 22 Nisan 2004 10:18 • #431982
    ben bir zengin velet olmadığımı çok iyi biliyorum ve rhcp'ye aşık olmamın yanında SIRADAN bir rock dinleyicisiyim.. söylesene bir konser 45 euro diye neden o konsere bir sürü genelleme getirdin? müzik özellikle rock genellemelerin dışında kalmalı bence.. rhcp harika bir grup, önemli bir grup ve kesinlikle bende ne olursa olsun o konsere giderim..
  • Love_Metal • 22 Nisan 2004 15:10 • #431986
    sevgili poo_fighter redhot elemanlar1n1n müzik bilgisi konusunda bihaber olduun kesin dünyan1n en iyi bas gitarcilar1ndan ve davulcuylarindan birine sahipler ve yaptiklari müzik dei_ik o türe funky metal deniyo yani onlarda herkes gibi kendi yollarinda.
  • Nem • 22 Nisan 2004 19:16 • #431988
    ne demek ki bu? ee o zaman metallica da metal değil demek ki, nothing else matters gibi bi parça yaptığına göre. istisnalar kaideyi bozmazlar.
  • poo_fighter • 22 Nisan 2004 19:40 • #431989
    lovemetal: rhcp hakkinda cok sey bilmeye devam et ama o adamlarin muziklerini bozduklarini benden baska tanidigim saglam adamlarin hepsi soyluyor, ben adamlarin kalitesine laf etmedim, adamlar muziklerinin kalitesini dusurduler dedim, once yazdiklarimi oku. Bi de bencemetal tarzlarinin cok bi anlami yok yani zaten her gun yeni bi muzik turu cikariyolar, hicbirini de anlamam benim icin rock, hard rock/metal ve thrash metal vardir(blues, jazz, pop, klasik falan ayri tabi), belki alternatif/punk rock gibi bi tur de olabilir ama kalan turler eger varsa ki bu turlerin icine alinabilir, kolay gelsin...
  • MuhammedBey • 25 Nisan 2004 22:56 • #432002
    tekzip

Hakaretlerine cevap vermiyorum; çünkü senin seviyene inmekle sadece forumun biraz daha kirlenmesine sebep olacağımı iyi biliyorum ve bunu hiç istemem; zira bu siteyi gerçekten seviyorum. Senin gibi "efendice" cümle kuramayan ve kendini ifade edemediği için aşağılık kompleksine kapılan insanlarda saldırganlık oldukça tipik bir belirtidir. Bu yüzden sözlerine gülüp geçmekteyim ama yine de tekrar okuman gereken kısımları hatırlatayım:

"...ve RHCP'ye aşık olan fan'lar için mantıklı olabilir". Bu cümleyi tekrar oku.

not1:
    Aşağlık kompleksi (sıfat tam.): bir ki$inin kendini ortamdaki diger insanlardan a$agi gormesi sonucu onlarla aslinda ayni seviyede oldugunu ispat etmeye cali$masi. bir konuda her zaman "en" olmaya kasan insanlarda bulunan $ey.

not2:
    Zengin veledi (sıfat tam.): Bütün parası babasından kaynaklanan ve bunu bir maharetmiş gibi "hava atmak, insanları aşağılamak ve israf etmek" gibi amaçları için çarçur eden dünya üzerindeki en lüzumsuz insan tipi.

not3:
    Eski kafalı (sıfat tam.): Eskide kısılı kalmış, zamana, yeniye zihin, fikir, tempo uyduramamış insanlara söylenir. (Tanımlara uyan bir sıfata sahip değilim, tekrar gülüyorum).
  • SoDoM • 27 Nisan 2004 15:14 • #432012
    bence senin etrafındakiler de californication' dan önce (hadi scar tissue' da diyelim)bilmiyolardı sen ona takılmışsındır yoksa türkiye' de rpck dinleyenlerin çoğu (ciddi anlamdaki dinleyicilerden bahsediyorum) biliyor.
    45 euro' yu açıkcası ilk defa duydum ve sadece höh diyebildim...ama değer mi değmez mi dersen değer bence.ben veremem o ayrı tabii
  • Red_HOT • 27 Nisan 2004 21:49 • #432014
    sağolun arkadaşlar bakılım ne kedar rhcp fanı var diye açmıştım forumu bundanda anlaşıldı ki rhcp türkiye de baya biliniyor.bu arada lütfen yazdığımız bazı şeylere(zengin velet)dikkat edelim sonuçta gelirlerse ilk defa gelicekler ve hergünde geldikleri bir ülke değil.
  • garabagera • 29 Nisan 2004 15:50 • #432030
    45 euro değer abi bu müzik ziyafetine.Ama üzgünüm ki Rock The Nation's da var.Napcamı şaşırdım.Anathema da geliyo.Kafayı yiicem yaaaww:)