Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

hip hopçılar nie kendilerini suç işleyerek gösteriyolar

• Suicide31 • 21 Mayıs 2004 22:05 • #432442
    komikler... yürüyen reklam tabelaları!!!
  • amylynnlee • 26 Mayıs 2004 16:16 • #432514
    aptal zencılere özendıklerınden dolayı...
    SizOfreN
  • death_writer • 26 Mayıs 2004 20:09 • #432521
    ya arkadaşlar çoğunuza katılıyorum..ama bazı gerçek dinleyicileri de bu özenti kefesine koymuş olmaz mısınız??bence yapılcak brşey değil bu!!sonuçta hiphop sadece bi eminem veya bir nelly (ıyyy!!) değildir ki..ayrıca bu müzikleri kliplerine bakılarak değerlendirmek de bence yanlış olurr..sonuçta bir şarkı sırf klibi var diye veya klibi ilgi çekici diye veya şarkıcı (rapper,rocker...) ünlü işte bunla şununla çıkıyor diye ünlü değildir ki!!çok kaliteli müzik yapıp da hiphopçı olan veya başka popçulara rockçılara bilmem necilere prodüktörlük yapan gerçek şarkıcılar var...bunları bir kalemle silip atamazsınız ...her müzik türünün iyileri ve kötüleri vardır aynen hiphopta olduğu gibi...önemli olan da bence hangi müzik türünde olduğuna dikkat edilmesi değil,aksine sadece kulakların değil ruhun ve kalbinle dinleyebileceğin birkaç grup veya müzisyen bulmak ve bunun tadını çıkarmaktır..rockçı olup da bunun faydalarını tourbus'larda veya 'after-show party'lerde kullanan birçok çok iyi grup da var (her ne kadar hiphopçılar kadar açıkça kullanmasalarda!) ve bunu sonradan ifade ediyorlar..ama önemli olan onların yaptıkları müziktir yaaa...bence de o kadınların(kızların)yarı çıplak değil çıplak kullanılması veya genel olarak karşı cinsin o şekilde bulundurulması çok saçma gereksiz aptalca...ama herkes yanlış-doğru kendini ve müziğini pazarlamaya çalışıyor...
    bir de şu zengin olduktan sonra bile 'ben fakir çocuğum'olayına devam etmeleri konusunda birşeyler söylemek istiyorum...ya sen zaten rock veya hiphop yaparken birşeylerin itirazını ulu orta belirtmek için o piyasaya girersin...belli bir acıyı veya değişik bir hayatı yaşamışsındır sesin güzeldir rap yapma kabiliyetin de vardır veya bağırırken bile güzel sesler çıkarırsın ve hop kendini o piyasada bulursun...ne yapacaksın?zengin olunca da allahım ben neden zengin oldum mu diyeceksin?? veya ya ben çok sıkıldım böyle lükslerden gibi cümleler mi kullancaksın??tabiki seni bu hale getirenlerden annenden babandan aldatılmandan aç olduğun günlerden bahsedeceksin...ya rocker arkadaşlarım yapmayın ya gerçekten de bu nEfrEtinizin nedenini bazen anlıyorum ama bazen de çok abartıyormuşsunuz gibi geliyor..sanki adam akıllı dinlemeden kendinizi bu geçici savaşa atıyormuşsunuz gibi geliyor bazen de!!herşeyden önce barış diyorum....
  • flecheiro • 27 Mayıs 2004 17:48 • #432549
    abi bu tipler kendi hayat felsefelerine bile uymuyo...ama orda burda çok iyi köprü altı edebiyatı parçalamayı bilen tipler!........ne demek ya donuna kadar nike giyen birinin ben fakirim tribine girmesi!..ayrıca hip-hop müziğin çok kaliteli bir yanı olabileceğine inanmıyorum! özelliklede dinleyici kitlesi bu kadar trend ve özentiyken asla ve asla inanmıyorum!....vede kadınları sex objesi haline getirmelerinede zaten yapıla bilicek pek bi yorum yok .....feminist takılmaktan öte....herşeyden önce kadın da bi insan yani...yarı çıplak bi dekor değil!!!!!!!!!!..herşeylerine karşıyım .....öylede olmam gerekiyor....çünkü herşey bireysellikle başlar...dur durulmalılar artık virüs gibi yayılan bir kitle......benim görüşüm bu.
  • shaq • 27 Mayıs 2004 19:41 • #432552
    'virüs' kesinlikle doğru kelime :) bol pantolon tshirt giyen herkesi de kendilerinden sanıyolar. pep seni de rapçi sananlar çıkmıştı ya kıçındaki pantolon yüzünden :))
  • flecheiro • 28 Mayıs 2004 09:21 • #432564
    hahaha bolda giyemez olduk:))o bişi diil ben hala hip-hopçılaraın siyah giymesi olayında takıldım ulan bütün renkleri kullandılar.....bari siyahımızı bırakın ya....hepsinde siyah bol pant. üstünde siyah penyeler kıl oluyorum gördükçe...birde şimdi saç uzatmaya başladılar.....hehehehe garip ya....sanki faciya gibi:))hip-hop diyince bi an kendimi faşist eğilimler içinde buluyorum:)) otobüse biniyosun hatunlar tek tip....belli bi yaş erkekler hep aynı:)...gerçi herif 30 yaşına gelmiş hala rap geyiğii yapıyo ama neden rap i çok sevdiği için mi tabiki hayır oda biliyo aslında ne kadar saçma bi müzik olduğunu ama herif kendine ordan ekmek parası çıkarıyo....devam ediyo....abi diğer beyinsizlere ne demeli?....box ayakkabısı modası artık kusucaz abi...bi anda nasıl trend patlaması yarattılar öyle ya....bi arada harley e merak saldı bu özenti arkadaşlar hepsinde harley botlar çizmeler......ben harlici olsam kıl olurdum:))gerçi ben harliciler yerinede kıl olurum fark etmez:)) ama helal olsun nasıl parçalıyolar öyle ortalığı falla süper yani...üstte kot mont saçlar tepeden toplu abuk subuk tokalarla altta kot mümkünse şişman bi hatun bile olsa giyen o pantolon göbek çukuruna kadar incek:)) olmassa olmaz....içte pembe tişört kotdan hani azcık görüncek.....altta boğazlı konverse içinde pant paçası:)) işte çok trend olmuşsun tarz olmuşsun falan muhabbetleri hangi erkek nerde? hangi kız kiminle geyikleri pöff:)))hahahahhaaaa dizanteri bunlar dizanteri enfeksion...terliksi hayvan öglena amip gibi tuhaf şeyler:)) tek hücreliler....eşeysiz çoğala bilen tek insan türü):))) hahahaha kendilerinden olmayanıda çok pis dışlıyan tipler...hani benim çok büyük bi isteğim var sanki tikicanlarla zaman geçirmek gibi:))) asimile olmayalım arkadaşlar:)) dönüştürelim!