Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

En güzel şarkı benim şarkım diyenlere...

• divinemusic • 8 Haziran 2004 07:53 • #432869
    Arkadaşlar! Şarkı yarışması yapmayı planlıyoruz ama harekete geçmeden önce sizden gelecek olumlu veya olumsuz tepkileri de ölçmek istiyoruz. Görüşlerinizi lütfen buraya yazınız. Teşekkürler,
  • petevenegondi • 8 Haziran 2004 13:19 • #432876
    Şarkı yarışması, gitarist yarışması, her bişeyin yarışması yanlış bir olgudur. şarkıları ve gitaristleri en fazla teknik anlamda eleştirebiliriz. bu da parçayı dinlerken hissettiklerimize küfür etmek gibi bişeydir. her şarkı her insanı farklı diyarlara götürür, aynı diyara değil.
    bence olacaksa paylaşım ve özeleştri olmalı, yarışma değil.
    Bunlar benim şahsi görüşlerimdir. Hiç kimseye bir gönderme yoktur.

Saygılar

Murat
  • divinemusic • 8 Haziran 2004 14:10 • #432878
    Gazete makalesi gibi yazmışsın, neyse...

Arkadaşlar burada zaten yapılacak olay bir paylaşım çerçevesinde olacak ve site sakinleri tarafından en beğenilen parça ortaya çıkacak hepsi bu kadar! Profesyonel bir adımla böyle birşey yapmaya kalkmıyoruz... Renk getirmek adına bazı çabalarımın boş olduğunu gördüm... Hepinize teşekkür ederim!
  • garabagera • 8 Haziran 2004 21:36 • #432883
    Niye iki kişinin lafına bakıp kaybettiğini anlayamadım açıkçası
  • divinemusic • 9 Haziran 2004 07:53 • #432892
    Dostum ben burada bi şeyler yapmaya buradaki insanların hayatlarına renk katmaya çalışıyorum, biri oradan saçma sapan yazılar yazıyor diğeri sanki tüm yetkiler elinde dilekçe yazar gibi yazı yazıyor ve bu beni deli ediyor! Herkesin ne hali varsa görsün, sonuçta herkesin kendini ifade edeceği, gurur duyacağı çok güzel anlar yaşayacaktık ama maalesef görüyorum ki kimse kılını kıpırdatmıyor... O saçma sapan fikirlerini yazmak yerine organize hakkında bilgi alıp ondan sonra yorum yapsalardı inan hiç sinirime dokunmazdı. Herkes herşeyi çok iyi biliyor ya boşverip herkesi kendi haline bırakıyorum...

Ayrıca kazanacağım birşey yok kaybetmek için...
  • mrmelodi • 9 Haziran 2004 07:58 • #432893
    yapmayın.
  • pepperrina • 9 Haziran 2004 15:54 • #432903
    divinemusic'e katılıyorum.. yani ne var ki yarışmada? bu kadar yanlış karşılanması komik.. yarışma olması iyi bir şey hatta. yani sonuç olarak müzisyen olmak isteyen birinin albüm çıkarmaya çalışırken ve albüm çıkardıktan sonra çok fazla yarışması gerekecek. bi hazırlığı olsa fena mı olur? kazanmaya veya kaybetmeye alışılmasını sağlamaz mı bu? kendini sınamasını, daha iyiye ulaşmasını sağlamaz mı?
  • divinemusic • 11 Haziran 2004 09:33 • #432958
    TEK BİRŞEY BİLİYORUM O DA HİÇBİR ŞEY BİLMEDİĞİMDİR. demiş adamın biri... Anlayan anlar dostum, bazıları çok bilmişlik yapıyorlar umarım mesaj alınmıştır.
  • munderworld • 11 Haziran 2004 12:56 • #432970
    bence yapmayın millet yarışmalardan kaçıcak bir yer ararken bir 1000ciye ne gerek var şarkılar yerinde güzel bence yerinde kalsın yarışamalarla rahatsız etmeye ne gerek var
  • ScarFace • 12 Haziran 2004 11:56 • #432995
    divinemusic...selam dostum gördüğüm kadarıyla başlığı kondurmuşsun.internet çıkışım olmadığından 1 haftadır yoktum buralarda.Görüyorum ki insanlar hala bazı şeyleri anlayamamış.Yarışma nedir? rekabet unsuru.1.olmak için abuk sabuk şarkı yapılmayacağının kanıtı.2 akor basıp ellerine sağlık diyenin bu yarışmada şansı olamaz.Slash gibi solo atan bir gitaristi,R.E.M gibi gitarı konuşturan gitaristeri olan grup kazanır.Bu da gerçek müziği bulmamıza ve teşvik e yol açar.Ukalalık yapmayın köstek olcaksanız da yazmayın kardeşim buraya.Adam mecbur mu sizi memnun etmeye.Her yerde konuşursunuz ben gitaristim,ben larstan daha iyiy davul çalarım,ben bir bass çalarım ki öfff. diye.Akın size fırsat niye güvenmiyorsunuz kendinize.Niye paylaşmıyorsunuz içinizde kalıyor.Belki içimizden çok sağlam gruplar çıkacak.İyice düşünün öyle yazın buraya