Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

En güzel şarkı benim şarkım diyenlere...

• JackSparrow • 12 Haziran 2004 21:55 • #433010
    ScarFace haklısın kardeş...

yaa madem katılmak istemiyosunuz buraya laf yazmayın kardeşim...
    Bende katılmak isterdim ama doğru düzgün kayıt yok elimizde bizim 4 tane besteye...
    Ama sadece gitar kayıtları var isterseniz genede katlırım ama..
    Buaraya gelip laf yapmak çok kolay gönderin ne yaptığınızı bizde görelim..
    İki akor basıp bıng bıng bass çalıp sonrada ben Cliff olucam ben Dave olucam demesin millet gönderinde hep beraber karar verelim kim Dave olucak kim Cliff..
  • öğlen cadısı • 13 Haziran 2004 00:43 • #433015
    ben bu yarışmanın ayrıntılarını merak ettim...yani ben de dinleyebilecek miyim yapılan işleri mesela...
  • divinemusic • 14 Haziran 2004 08:21 • #433036
    Bu yarışma olmayacak maalesef...
    Bazı site sakinleri burada atıp tutuyorlar, yok ben en iyiyim kimse elime su dökemez diye ama bir yarışmaya girecek kadar cesaretleri yokmuş maalesef... Atıp tutanları göremiyorum gören varsa götersin lütfen. Burada bir ortak paylaşım için zamanımı, paramı, gücümü, emeğimi, herşeyimi ortaya koyup burada belli bir noktaya getirmek için bazı arkadaşlarımı çaba sarfedecektim. Belki buradan çok iyi besteler, sözler, gruplar, müzisyenler çıkacaktı. Hepsiyle tek tek ilgilenecektim, yardım edecektim... Niçin mi? Bazı şeylerin farkındayım, bir insanın kendini ifade etmesinin ne kadar güç olduğu, kimsenin müzik adına diğer insanlara yardım etmediğini, çoğu insanın müziğinin sadece rüyalarda kalacağını... Ben size tüm bu güzellikleri verecektim ama siz bana bir destek bile vermediniz... Benim ümidimi, hayallerimi, inançlarımı bitirmediniz kendi ümitlerinizi, hayallerinizi, inançlarınızı kaybettiniz... İşte bunun farkında olsaydınız bu şekilde olmayacaktı. Hepinize verdiğiniz olumsuz destekten dolayı teşekkür ederim...
  • TooL • 14 Haziran 2004 11:53 • #433040
    abi ne guzel fikir atmissin ortaya 2 kisi olumsuz tepki gosterdi diye bence vazgecme bence guzel bir fikir ama tabii senin kendi kararindir da iste oyle 2 kisinin lafina bakip mi karar vericen?
  • divinemusic • 14 Haziran 2004 12:40 • #433042
    Önce kafaları değiştireceğim sonra yaptıkları müzikleri...

İnsanların kafasındaki şeyleri okuyabiliyorum. Güven, cesaret, güç, kararlılık yok. Böyle insanlara birşey yapmak için ne kadar çaba sarfedebilirsin ki? Görebiliyor musun ben varım diyeni? Ben çok daha iyiyim diyeni? Yok... O iki kişinin lafına bakıp da böyle bir karar almadım, kimseden ses alamayınca vazgeçtim. Ben her zaman en iyisi için hareket ederim, plan yaparım ve uygularım. Bu yüzden emin olun ki yarışma çok güzel çok renkli ve çok neşeli geçecekti. Yarışmadan vazgeçtim, isteyen genç müzisyen arkadaşlar varsa benle irtibat kurabilirler. Her türlü yardımı esirgemeden yapacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın...
  • love_rock • 14 Haziran 2004 13:14 • #433048
    helal sana be... valla yanındayım birader... düşüncelerimle...
  • divinemusic • 14 Haziran 2004 15:31 • #433053
    Eyvallah kardeş... Ben herkesin yanındayım, yeter ki herkesin içinde müzik aşkı olsun, müziğe sarılmış olsun.
  • ScarFace • 14 Haziran 2004 21:25 • #433076
    kanka beni biliyosun.Düşüncelerimi de biliyosun.Ben şunu anladım ki müziğimizin belli bir seviyede kalmasında bu tür etkenler oldukça fazla.İnanç en başta.şimdi diyolardır hiç bişey olmaz ben müzik dinlerim sonra buraya geçer pop dinleyenleri,basit müzik yapanları eleştiririm.Bakıyorum da çaba yok.Aslında herşey bizim elimizde.Ama şunu unutmayın hedefi olmayan gemiye hiç br rüzgar fayda etmez...
  • divinemusic • 15 Haziran 2004 08:25 • #433094
    Rüzgarımızı kendimiz yaratacağız dostum, kimsenin rüzgarına ihtiyacımız yok...
    Müzik için yanıp tutuşan insanları da gemimize alacağız bize yelken olsunlar.
  • öğlen cadısı • 15 Haziran 2004 19:03 • #433123
    Söylemeden duramıycam başta divinemusic olmak üzere bu forumdaki bikaç kişinin düşüncelerini eyleme geçirme çabalarını çok takdir ediyorum...