Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

kurban mı , duman mı???

• Duyulmaz • 20 Haziran 2004 02:25 • #433345
    Dumanın hayran kitlesinin yaş ortalaması küçük haklısın.De yani kötü bişiy mi bu yeeeaaawww???
    Dumanın Piyasada tutmasını sebebi millet pop müzikten ve aynı seslerden bıkmış olmasıydı.Adamlar piyasaya farklı bi şekilde çıktıkları için ve Sezen Aksunun PArçasını da alarak çıktıkları için ilgi çekti.2. Albümde patlama yaptılar.Ama benim anlamadığım kurban da sarı çizmeli mehmet ağa gibi bi şarkı yı(Slapleri delirtir adamı,kolay ama acayip bi tansiyon yaratıyor!!!)cover yapıyorlar Duman kadar konuşulmuyorlar.Herşeyi yak la adamlar parlıyor.Sizce bu reklam lamı ilgili.Çözemedim???
  • Scharbone • 20 Haziran 2004 14:41 • #433348
    DUMAN KURBAN UYELERINİN HER BİRİNe kurban olsun!!!
  • DREAM THEATER • 28 Haziran 2004 14:37 • #433841
    hiçbiri
  • SALLYCO_112 • 28 Haziran 2004 18:59 • #433849
    ikisi de iyi ama kıyaslama yapmam gerekirse kurban daha iyi..deniz in başarısı da ortada zaten...
  • DaMneD_GoTH • 29 Haziran 2004 10:37 • #433884
    DUMAN'daki tipler yakışıklı mı? Bunu yazan arkadaşım acaba daha önce Kaan veya Ari'nin resmini hiç gördü mü? Çirkinlik yakışıklılık mıdır sormak lazım....

Kurban'ın kendi bestelediği şarkılar zaten çok az ve ben Deniz Yılmaz'ın sesini o kadar beğenmiyorum her ne kadar Kaan Tangöze'nin sesi o kadar güzel olmasa da.

Ve çıkıntılık yapıp çoğunluğa katılmadan kendi fikrimi söylüyorum

TABİİKİ DUMAN
  • death_writer • 29 Haziran 2004 22:57 • #433922
    bence duman...kurban da cok iyi ikisini de severim ama kaanin sesi cok degisik bence ve onlarin dinleyicileri bence cocuklar degil arabesk bile dinleyen adamlar...hem de sirf sevgilileri duman (veya batuhani)dinliyolar diye ... her iki grubun da elemanlari kendi capinda farkli bir yere sahip... sirf dumani cocuklar dinliyo we kaanin bazi alkol we baska sorunlari var diye de direkman kurban demek cok yanlis olur...
  • scarlespaul • 29 Haziran 2004 23:15 • #433923
    hoca naaptın sen ya ben türkiyede deniz yılmaz kadar yetenekli bi adam görmedim o vokalin yanında o gitarı çalmak bi o kadar da bas çalabiliyo olmak her babayiğidin harcı diil ayrıca kerem tüzün kadar "sağlam" bas çalan bi adam olduunu da hiç sanmıyorum
    dumanın elemanlarının hiçbiri bu kadar yetenekli we bilgili diil
    eğer öyleyse bile bazı maddi sebeplerden dolayı bunu ortaya koymaktansa piyasa olmayı tercih ediyorlar
  • chutluck • 30 Haziran 2004 00:26 • #433936
    Kesinlikle haklısın scarlespaul, Deniz gerçekten çok yaratıcı ve yetenekli bir müzisyen.
    Anti-kurbancılar için uzaktan konuşmak çok kolay tabi!
  • SoDoM • 30 Haziran 2004 17:11 • #433962
    kurban...
    birazcık solo atabilme becerilerini geliştirseler daha da çok dinlerim
  • eelmaa • 30 Haziran 2004 17:20 • #433966
    Hadi gel buluşalım eski köprünün altında
    Kimseler görmesiiinnnnnn :)))))))))