Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

• karete • 5 Temmuz 2004 00:45 • #434168
    konu kapanmıştır
  • karete • 5 Temmuz 2004 01:11 • #434169
    birileri bu halkı böyle tanıyor

İş adamı traş olurken bir yandan da berberiyle sohbet etmektedir.

Derken, kapının önünden agır agır geçmekte olan paspal bir çocuk görürler. Berber, iş adamının kulagına fısıldar; "Bu çocuk var ya, dünyanın en aptal çocuklarından biridir! Bak; dikkat et şimdi..." Berber çocuga seslenir: "Ali, buraya gel!". Bunun üzerine çocuk sakince dükkana girer ve yüzündeki aptalca sırıtmayla berberi selamlar.

Berber işadamının kulagına sessizce, "bak şimdi" diye fısıldar ve bir elinde beşyüzbin, diger elinde beş milyon'luk bir banknot oldugu halde çocuga sorar: "Hangisini istiyorsan alabilirsin?"

Çocuk dalgın dalgın bir beşyüzbine bir de beşmilyona bakar ve sonunda beşyüzbinlik banknotu hızlıca çekerek berberin elinden alır. Berber işadamına döner ve gülerek: "Gördün mü? Sana söylemiştim." der.Traş bitince işadamı sokaga çıkar ve az ileride kendi kendine oynayan Ali'yi görür. Yanına giderek, neden beşmilyonluk degil de, beşyüzbinlik banknotu aldıgını sorar.Çocuk hiç de aptalca olmayan bir sırıtmayla yanıt verir:

"Hehehe... Eger 5 milyonlugu alırsam oyun biter!"

Allah'in bile insanlar hakkindaki hükmünü, ömürleri sona erdikten sonra verdigine inanirken...
    Biz kim oluyoruz da insanlari birkaç kez görmek, iki-üç yazi okumak, birkaç dedikodu dinlemekle...
    Yargilama hakkina sahip olabiliyoruz!
  • karete • 5 Temmuz 2004 14:05 • #434173

kardeşim ben bu siteye bayağdır uyeyim ve kendime gore bu sitede gorevlerim var ben yenı uye değilim ok benim başka nickim de var oda karate iyi bak daha oncede uyelıgım vardı ama kendim uyelıgımı kapattım bunlar yenı nıcklerim
  • kumdan_kaleler • 5 Temmuz 2004 14:08 • #434174

“Görünenle yetinirsen eğer sadece tırtılı bilirsin.Çirkindir ya tırtıl,gönlünü çelmez.Görünenin ötesine geçmek istersen eğer aradan örtüyü kaldırıp da gönül gözüyle bakarsan,kelebeği bulursun karşında.güzeldir ya kelebek,gönlün ona akar.Lakin gönül gözünle görürsen eğer kelebeğe değil tırtıla sevdalanırsın.”
  • kumdan_kaleler • 5 Temmuz 2004 14:21 • #434175

ezeli sırları ne sen bulabilirsin ne ben
    öyle bir muammaki ne sen çözebilirsin ne ben
    perdenin arkasında sen ben dedikodusu var amma
    perde kalkıncane sen kalırsın ne de ben
  • petevenegondi • 5 Temmuz 2004 18:51 • #434187
    Romantizm değil, dolu dolu HAYYAM!

eyvallah dostum. Hayyam'ı anmak için doğru zamanlama.
    yalnız konunun açılış amacını hala anlamış değilim.
    Yav buralarda biyerlerde 'müzik' yazmıyo muydu? nereye gitti.
  • AmonDüül • 5 Temmuz 2004 21:21 • #434191
    otobüs

müziksiz bir hayat hatadır.. (konu müziğe dönsün)
  • venom • 5 Temmuz 2004 21:58 • #434193
    otobüs

karate senin tarif ettiğin tipe genelde amele denip arebesk ve türevlerini dinleyen gerizekala tiplerdir sen bunlardanmısın anlamadım
    hadi olay müziğe dönsün ve neden gerizekalı çoğunluk arabesk dinler???
  • karete • 5 Temmuz 2004 23:15 • #434195
    otobüs

kardeşim kim rezil oluyo ben turk insanınnın boyle tanıtılmasına gıcık oldum konuyu bi anla ilk once
  • karete • 5 Temmuz 2004 23:18 • #434196

eğer sen bu halkı boyle tanıyorsan seni rezil ettim ayrıca hakaret etme bana klavyenin arkasından biraz adam ol ben sana edemezmiyim hakaret gel suratına ediyim