Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

• Ktulu • 6 Temmuz 2004 00:43 • #434199
    otobüs

Ben bütün Türk'ler böyle mi dedim arkadaşım??? Sen niye üstüne alınıyorsun ki ben onu anlamadım. Herhalde anlattıklarımla tam uyum sağlıyorsun... Ben bunu çıkardım..

Hem burada yabancı adam da yok zaten burası Türk forumu. Kimi kime yanlış tanıtabilirim ki? Göz var nizam var.. Arkadaşların dediği gibi sen hiç sokakta yürürken tacize uğramamışsın bu tiplerden belli oluyor.. Ben 2 tane üniversite bitirdim ve ikisinde de bu gibi adamlarla uğraştım. Sırf tipinden sana kıl olan bir "tip" le karşılaşırsan asıl o zaman dediğimi anlayacaksın.

Grungy ve diğer arkadaşlar, desteğiniz için çok teşekkür ederim.

---------------------------------------------------------------------
    Artık kendi account'umla login olabiliyorum. DNS problemi de halloldu sanırım. Teşekkürler Bekçi. Kolay gelsin.
  • Ktulu • 6 Temmuz 2004 12:47 • #434212
    otobüs

Nası bi adam olduğun çok iyi anlaşılıyor şimdi....

Senin bazı şeyleri "kavradığın" belli oluyor davranışlarından. Herhalde Sam Amca'nın kucağının tadını daha alamadın ki bize de tavsiye ediyorsun. Sağol ben böyle iyiyim.

Şimdi çok güzel bir kampanya yaptın, herkes sana hayran kaldı, şimdi git evine de yat, uyu. Belki uyurken Hakk'ın rahmetine kavuşursun da biz de senden kurtuluruz.

Hem madem "biz" vatan hainiyiz de sen ne arıyorsun Allah'ın faşitlerinin arasında???

---------------------------------------------------------------------
    Not:

Birazcık saygın varsa insanlara karşı;
    önce yaşını oku,
    belki o zaman basar aklının marşı....
  • JackSparrow • 6 Temmuz 2004 21:42 • #434235
    :-)))))

millet modaya uydu...
    önce grungynin beni karalama çalışmaları şimdide karatenin Ktulu için yazdıkları gerçekten yeni bi akım yarattınız burda ama akım derken bokum dediniz o da ayrı bi dava !!!
  • karete • 7 Temmuz 2004 00:44 • #434247

ben kimseye vatan hağini filan demedim arkadaşlar onu bi once soleyım partı stoper filan da tanımam sadece bi arkadaşın yazdığı şeyi butun halka mal etmesine bozuldum ve kırıldım ayrıca hakarete benzeyen sozler duydum kendisinden kimseyi filan karalamaya çalışmadım bunu kafanıza sokun ayrıca bu tip hakaretleri bana söylemeyin klavye ile bunları rahatça söylüyebiliyorsunuz demi kolay oluyor tabi bakın bakıyım birinize bok lu moklu şey söyledim mi eğer bu tip şeyler söylicekseniz adresimi veriyim suratıma gelip söyleyin o kadar kendinize güveniyorsunuz isterseniz çet odasına gelin genelde orada olurum konuşalım anlaşabiliyosak anlaşalım ama kendime hakaret ettirmem bunu kafanıza sokun
  • Ktulu • 7 Temmuz 2004 01:52 • #434254

Arkadaşım, hem uzun zamandır bu forumları kullandığını söylüyorsun, hem de forum sisteminden haberin yok....

Bak: konu başlıklarının yanında birer "+" işareti bulunur, onlara basınca konu alt başlıklarına dallanır, buradan kim kime cevap vermiş rahatça anlarsın. Güzel, hiyerarşik bi sistem yani..

Buradan bakarsan sana değil party stopper nickli elemana cevap verdiğimi anlarsın.

Ayrıca tekrar tekrar söylüyorum: Sen sormaktan bıkmadın ben de anlatmaktan bıkmıyorum: "Ben hiçbirşeyi hiçkimseye mal etmedim. Etmem de. O bahsettiğim tipte insanlardan laf yiyince anlama diye şimdi söylüyorum ama farkında değilsin ya da anlamak istemiyorsun. Sen bilirsin. kendine iyi bak.
  • divinemusic • 7 Temmuz 2004 10:08 • #434260
    otobüs

Sıçtınız tek kelimeyle...
  • MeDuSa_62 • 7 Temmuz 2004 23:28 • #434302
    otobüs

şimdi bu site müzik sitesi olmasydı seni desteklerdim.... AMA DEĞİL!!! LÜTFEN MÜZİKLE İLGİLİ KONUŞALIM....yazdıkların mantıklı ama burası hiç yeri değil!!1