Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Metallica ve Yandaşları - yanlış anlaşıldı

• sonicyouth • 10 Temmuz 2004 22:18 • #434440
    Ben özenti dinleyici kitlesini eleştirdim Metallica grubuna bir şey yazmadım ki.
    Bir tek Metallica yı dinleyip müzik ahkamı kesen insanlarını eleştirdim
    binlerce iyi müzik yapıp dinlenemeyen bir sürü metal grup var ama aklınız gücünüz metallicada ne haliniz varsa görün ne diyim?
    Metal müzik kitapları önerecek değilim insanlara ilk metal müzik kavramının Jimi Hendrix in bi şarkısında geçtiğini... boşverdim
    hayatınız boyunca kısıtla zevkinizle sadece metallica dinleyerek geçirmeniz dileğiyle
    sevgiler
  • tea party • 11 Temmuz 2004 00:33 • #434441
    iyi güzel demişsin de sonuçta arebexde bi tercih sonuçta sana kötü gelebilir ama başkalarına gayet de hoş geliyor..onlar da bizim müziğimize(metal)iğrenç diyorlar ehh tercih meselesi belki de ikiside iğrençtir:)tat alma meselesi ya neyden tat alıyosan onu dinle..istersen sadece metailk-a dinle:)
  • mortimer • 11 Temmuz 2004 01:01 • #434445
    ya arabesk dinlemem metalde dinlemem ama tercih etmem gerekirse arbesk derim neden? çünkü şiddetten anırmaya benzeyen seslerden ve sürekli bilmediğim kelimelerin anlamını çevirmekten (burda amerikan ingilizcesinin anlaşılmazlığından söz ediyorum I is going to got... gibi) sıkıldım hem okadarda zor bişey değil yaptıkları bi kemancı olarak arabeste geçen makamları teknik pasajları inceledim ve hakikaten de çok zor zoru başarmak güzeldir diyorum ve façaya başlıyorum :))))şaka tabiki
  • metal_milita • 11 Temmuz 2004 01:07 • #434447
    Arkadaşım sen keman calmaya devam et bak zaten metal sevmiyormuşsun bu konularda da fazla yorum hiç kendini boşunada kasma kimse kale almaz seni burda
  • mortimer • 11 Temmuz 2004 01:16 • #434449
    fikir özgürlüğü oldunu sanıyordum ayyy pardon unutmuşum müzik türleri insanın kişiliğini ve düşüncelerini de yansıtıyodu dimi? pardon ay ay ay çok utandım sizin gibi bi metale laf sölediğim için tühhh kimse beni takmıcak şimdi ama olmas ben şimdi naparım? gidiiim bari intihar ediyim napiim ya metalci olcaksın ya da öl!!! hoşmuş yaa
  • JackSparrow • 11 Temmuz 2004 16:29 • #434465
    Sonic allah aşkına sus yaa... Sanane kardeşim grungy çok iyi açıklamış işte... bazen özentiler bile özenti olmayanlardan daha iyidir... Bırak bu işleri artık... Sonic Y. dinleyen bi adama yakıştıramıyorum bu sözleri....
  • mortimer • 12 Temmuz 2004 02:44 • #434489
    neden dinlemiyorum bilmediğim için değil hoşuma gitmediği için dinlemiyorum ayrıca metall demek sadece metallica ve sizin james babanız değil!!! açıkcası bi konu ilgimi çekmediği sürece okadar ayrıntılı bi bilgiye gerek duymam fukaraymış gel bakalım müzik hakkında bilgilerimi ölçelim kim fukaraymış en azından senin gibi tek bi müzik türüne kitli kalmıyorum ayrıca müzik kültürüne sahip olupta senin gibi olacaksam sağol gerçekten ben almayayım böyle fukara olmak daha iyi!!!!
  • karete • 12 Temmuz 2004 02:59 • #434490
    saçmalığa bak bu foruma metal dinleyenler mi katılıror sadece bende metal dinlerim ama sevmem :))) muzık konusundada kapışabiliriz herturlu janım saçmalamayin be kim kimi kale filan almıyo bi de morti keman konusunda doğru soluyo kine
  • pepperrina • 12 Temmuz 2004 11:53 • #434500
    metallica özentileri ve metallica dinleyicileri gerçekten iki ayrı sınıf. özentiler sinir bozucudur. ama bi yandan da bir grubun özenti dinleyicileri varsa bu iyidir de.. çünkü bu en azından aptal mtv kurtlarının bile dikkatini çekecek kadar iyi bir grup olduğuna işarettir.(tabii ben burda eski metallica'dan bahsediyorum)
  • mortimer • 13 Temmuz 2004 00:25 • #434524
    ilk yazılan mesaja dikkatini çekerim istersen forum sahibine bi soralım ha?ayrıca aynı sokakta kavga eden mahalle karıları gibi konuşuyosun...ayrıca ben ingilizce bilmiyorum demedim unutmaki ingilizce kolay gibi gözüken fakat içine girdikçe zorlaşan bir dil bunu anlatmaya çalışmıştım ama anlayamamışsın ikincisi aynaya karşı konuşmuyosun o yüzden angut kelimesini boşa harcama son olarakta "ben metalciyim benim bulunduğum ortamda bu konuşulur zart zurt ...." diye polemiklerede girmene gerek yok polemiğin önde gidenisin zaten...ayrıca birisiyle sidik yarıştıracaksam (herkesden özür diliyorum ama MR.ANGUT ile başka türlü anlaşamam onun dilinde konuşmam lazım)o sen olmazsın çünkü buna layık değilsin bişey biliyorum diye geçiniyorsun bildiğin gerçektende bişey oda metalllllllll.... hadi kopya çekmeden bana ilk çağda ortaya çıkan müziğin günümüze kadar gelme sürecini anlatır mısın?ya da istersen daha modern bi konu sunayım " metallica'nın eski günlerini (şöyle bi 83-96 arası süreç) hatırlayınca söylenen bir efkar nidası... cliff öldüğünde metallica 1.darbeyi yedi, jason da gidince kalpleri kaldıramadı. allahtan rahmet diliyoruz metallicaya... geride kalan hoş bir seda.." bunu açıkla istersen ha?metal müziği dinlemekle sevmek arasında fark vardır bunu kuramadına göre kusura bakma .... busun derim ancak sadece bi kaç nokta hemde sıradan bikaç nokta............