Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Metallica ve Yandaşları - yanlış anlaşıldı

• PhoenixRising • 15 Temmuz 2004 15:26 • #434588
    vay be gozlerinden alevler cikmis anlasilan : )
  • metaligirl • 15 Temmuz 2004 15:49 • #434592
    mortimer yazdıklarını okuyunca sinirlendim. sinirlenme nedenim ise metalci olmam ya da metallica dinlemem değil. Bir kemancıdan beklenmeyecek kadar kötü şeyler yazmışsın. Ben elektro gitar çalıyorum hedefim kendi trash metal grubumu kurmak. Ama kemanın sesine bayılıyorum. Mesela Suna Kan denildiğinde tüylerim diken diken oluyor. Konserine bile gittim muhteşemdi. Bunları kendimi övmek için falan yazmıyorum. Metal dinleyenler senin sandığın gibi klasik müzikten nefret etmiyorlar. Metal müziği sevmemene saygı gösteriyorum. Zaten metal müziği anlamak her babayiğidin harcı değildir. James Baba'ya da laf söyleme cahil. Solfej, armoni gibi müzikal terimler metal müzikte de kullanılır. Bunları bilmen cahil olmadığını göstermez. Ayrıca ilgilenmiyorum dediğin bir konu hakkında yorum yaptığına göre bal gibi ilgileniyorsun ve ilgilendiğin bir konu hakkında bilgi sahibi olmadığın için de CAHİLSİN! Ne kadar ilgilenmesen de geniş dünya görüşüne sahip olmak istiyorsan her konu hakkında bilgi sahibi olacaksın, araştıracaksın. İşte bu yüzden cahilin önde gidenisin!!!