Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Kurban Kötübir grup mu?

• as well as • 27 Temmuz 2005 19:01 • #479706
    kurbana kötü diyenlerin dilleri kopsun..... neresi kötü be keşke dağılmasalardı yazık oldu daha yapacakları çok şey vardı.....
  • husharry1 • 21 Mayıs 2012 23:23 • #640807
    çooook seneler geçmiş belki tartışmanın üstünden ama az önce the clash-i fought the law sarkısını dinledım ve çok tanıdık geldı. bıraz zorlamayla hatırladım ve soz muzık km yazılmıs acaba kurbanın albumune dıye baktım. deniz yılmaz kesınlıkle calmıs bu sarkıyı\r\n
  • haaliil • 17 Temmuz 2012 07:04 • #640831
    Kötü grup deninlince ben şunlardan bir veya fazlasını anlarım:\r\n1. Uyumsuz çalarlar\r\n2. Belli bir çizgileri yoktur\r\n3. Söz verip tutmazlar (profesyonel anlamda)\r\n4. Sahnede kavgaya tutuşup programı yarım keserler\r\n5. Kişisel olarak kötüdürler. Biri tecavüzcüdür, öteki hırsız gibi\r\n6. Tembeldirler, azimsizdirler\r\n7. Yetenksiz üyeleri barındırmakta ısrar ederler\r\n8. Sahneden inip yanımızdaki kıza yazarlar (şaka şaka, ben 110 kilo dev gibi bir adamım :))\r\n\r\nBakıyorum Kurban\'a: bu şartlarda kötü grup değillermiş.\r\n\r\nAncak yaptıkları müzik nasıl dersen, iş değişebilir. Sonuçta New Kids on the Block\'da kötü grup değil bu kriterlere göre, Modern Talking de. İkisinden de neredeyse tiksinirim. Kurban\'ın müziğinde de beni iten unsurlar çok fazla vardı. Ancak sapla samanı karıştırmamak adına söylemek lazım: iyi gruptu be!