Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

müzik aletlerinin çıkardığı zorluklar

• metaligirl • 18 Temmuz 2004 18:06 • #538569
    onu diyen adama meramını anlatmak için nefesini bile harcama derim ASPRYN kardeşim...
  • WitchTrap • 18 Temmuz 2004 18:50 • #538571
    Elektrocu olmak çok kolay bişeymiş gibi durdu...Herkes Basstan yakınıyor.Bir kere Ton yakalamak elektro da olduğu kadar hiçbişeyde zor değildir herhalde...10 tane efekt pedalını bağlarsın,banamısın demez.manyetik alırsın beğenmezsin(çekirdek değil ki mübarek kullanıp atasın bi kere alınıyor)tel kirlenir elin kaymaz fret çıkar cızırtı yapar kablo kötüdür dip ses yapar pena incedir tuşen olmaz pena fazla kalındır eline sığmaz.Bir ton dert En iyisi Dj olmak takıcan plakları cıngır cıngır çal oynasın millet.
  • garabagera • 18 Temmuz 2004 22:36 • #538580
    Davulcuların ortak sorunu ölü it ağırlığında olan davul aksamlarını taşımak olsa gerek:)Bi omuzda ziller,elde trampet bi de bazen pedal falan da gidiyo öbür elde offf. Sonra çalcak hal kalmıyo adamda...
  • aykuth • 19 Temmuz 2004 09:06 • #538582
    Valla ben davulcumu ihmal etmemeye çalışıyorum. Malum konser sonunda edevatları taşırken birbirimize muhtacız. Yaşasın ritm section'da dayanışma deyip el atıyorum. (malum hep 25 yaşında kalmayacağız bir bas combosu da, davul takımı da bele iyi gelen şeyler değil.