Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

tween atmak

• __killingHAND_ • 6 Eylül 2004 14:15 • #539281
    twin basmak!!!!

[::K.İ.L.İ.T::]evet haklısın bu forumu okuduktan sonra gokte parlak bi ışık görmüştüm zaten

ne olduysa ondan sonra oldu zaten abi deli gibi twin basmaya başladım zaten bir baktım amuda kalkıp ellerimle bile atıyorum şimdi demeyesin twin pedal zorlar seni deri gerilme olayı falan çift kros bul daha rahat atarsın diye ehuelelelele
  • ScarFace • 6 Eylül 2004 16:14 • #539287
    twin basmak!!!!

[::K.İ.L.İ.T::]be kardeşim kabul et farklı şey ikisi:))
  • __killingHAND_ • 6 Eylül 2004 17:14 • #539289
    twin basmak!!!!

[::K.İ.L.İ.T::]tamam :) tamam kabul ettim desemde inanmayın bakın bakalım bemde o göz varmı
    vahiy gelse inanmam tövbe tövbe ya benide günaha sokuyorsunuz ya bak yine delirdim evet haklısınız ehuehueleleebbzbzbzzttztmuhalalelelele
  • ScarFace • 7 Eylül 2004 13:26 • #539300
    twin basmak!!!!

[::K.İ.L.İ.T::]yok sen şaşırdın dostum başka izahı yok bunun:)
  • __killingHAND_ • 7 Eylül 2004 17:32 • #539304
    twin basmak!!!!

[::K.İ.L.İ.T::]sizin gbi davulcular olduğu sürece milletin aklı karışır tabiki ozaman ne yapıyorsunuz herkez en yakın balkondan atıyo kendini ben ve bütün millet bu karmaşadan kurtuluyo:)))))))
  • ScarFace • 8 Eylül 2004 11:21 • #539313
    twin basmak!!!!

[::K.İ.L.İ.T::]dostum ben senin derdini anlamıyorum.Sizin gibi davulcular dediğin ne?ne karmaşası?Ne balkonu?Yok bişey iddia ediyorsun senin tezine karşı gelenleri aşağılayıcı bir tabir kullanıyorsun...yakıştıramadım.Umarım ben yanlış anlamışımdır.Zira sen iyi bir insana benziyorsun T...n'cığım.
  • dysmorphic • 9 Eylül 2004 02:11 • #539328
    twin basmak!!!!

[::K.İ.L.İ.T::]twin pedalda sekme olduğunu,bir arkadaşımın verdiği (sanırım drum fest cdsiydi) cd de duymuştum. Dave Lombardo anlatıyordu... Ama ayakta twini hiç duymadım, ehehehe nası yani ayakta twin çözemedim bunu :-)
  • baranthalas • 10 Eylül 2004 01:12 • #539339
    twin basmak!!!!

[::K.İ.L.İ.T::]o da bişiy mi lan ben amuda kalkıp double cross yapıyorum hatta ayaklarımla mandolin çalıyorum
  • ermanportnoy • 10 Eylül 2004 11:29 • #539340
    twin basmak!!!!

[::K.İ.L.İ.T::]ya bu twin olayı çok uzadı.. herkesin içinde bi yarası var heralde twinle ilgili..