Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Kalitesine göre en ucuz olan,en iyi gitarlar hangileridir?

• Serpent_King • 30 Temmuz 2005 15:13 • #561533
    ehuhe sakinim bende aynı şeyi düşünüyorum 3 4 yıldır doğuda üretilmiş gitarları kullandım bir sonraki gitarım kesinlikle japon ya da amerikan olucak.

Megadeth_33 o gitarı türkiye ye getiren tek yer PERA müzik , ikinci el bulabilir misin bilmiyorum , yani anlayacağın PERA dan başka yer yok :)Şekil gitar seçmen biraz faydalı birşey çünkü gitarını daha çok sevebilirsin diye düşünüyorum belki çok daha hızlı gelişirsin.Git bi PERA yı gez sen orda farklı modeller de var bi fikir edinirsin.
  • Megadeth_33 • 30 Temmuz 2005 20:03 • #561536
    Ya sen ne diyorsun,ben şekli için kaliteden bile taviz verebilirim :P Mustaine'in kendi dizayn ettiği şu "V" şekilli olan var ya,yakında rüyama girecek :)))
  • Ehl-iKeyf • 2 Ağustos 2005 12:22 • #561562
    washburn n2 serisi gitarlar yaklaşık 300-400$ arası bi fiyatı var ve tonları gayet iyi..
    n2 nin üzerinde 700$ lık n3 ün manyetikleri var... dene ben tavsiye ederim 2 senedir kullanıyorum farklı anfilerle gayet güzel...
  • Impellitteri • 2 Ağustos 2005 12:52 • #561564
    washburn ve ibanez in ucuz modellerini düşünebilirsin ... ( paran varsa Jackson SL-1 den şaşmayacaksın :)))
  • gunserc • 3 Ağustos 2005 19:47 • #561569
    güzel bir agac bulup eline gerekli aletleri alıp, tamamen kendine kalmış bir model ile ortaya bir gitar cıkarabiliyorsan ne mutlu sana...işcilik cebinde kalır böylece... fiyatları son derece pahalı oldugundan hep düşük kaliteli gitarlarla konserlere cıktık. ama yurt dısındaki adamların gelirleri bizden kat kat fazla oldugundan onlar için böyle bir sorun yok.ve sunu görüyorum ki bizim türk gençliğinin de elinde o kalite gitarla olsa bir coguna tas cıkaracak muzisyenlere zaten sahibiz... yılmadan devam ...
  • Megadeth_33 • 7 Ağustos 2005 06:17 • #561585
    Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim ben gitarı aldım=SX.Yine de faydalanmak isteyen başka arkadaşlar olabilir,bu forum sürsün diye düşünüyorum...