Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

bc rich varlock yada ?

• TheCanMeButThe • 22 Mart 2006 13:13 • #562266
    şu ltd nin hangi modelini tavsiye ediyorsanız net olarak yazın bi karar verelim artık :)
  • Necrophilliac • 22 Mart 2006 17:51 • #562267
    Arkadaşlar BC rich'in hemen ağzına s*çmayın, zira Amerikan yapımları süperdir.Ama kim alıcak Amerikan yapım.Doğru diyosunuz.Hmmm, Ltd gerçekten bütçeye en uygunu, ama bu aralar alın demem, çünkü BC Rich'inden tut bütçemizin korkulu rüyası Jackson'ına kadar tüm markalar yeni gitarlarını piyasaya sürdü sürecek.Ltd gerçekten ucuz ve iyi bir seçim olablir.Kalın ton için hatırladığım kadarıyla Ibanez RG1820x güzel bi modeldi.Yani adını falan böyle hatırlıyorum.Ltd'nin de sitesine girin bi bakın.Modeliydi, falanıydı filanıydı inceleyin.Bildiğiniz, ve sahibi iyi kankanız olan bi müzik marketi varsa oraya bi sorun, epey ucuza edinirseniz gitarı.Google'a gir esp yaz, sitesi var işte.Takıl oradan..
  • Serpent_King • 22 Mart 2006 21:46 • #562268
    bc rich in amerikan yapımları da güzel diğil , bizzat new jersey deki fabrikada yapılmış nj seri bc rich de denedim çünkü.bc rich in olayı custom gitar yapmak zaten , ki onlar da 2000 dolardan başlıyo ama gerçekten değer.şu an sanırım dünyada custom shop diye atölyeleri de bulunan nadir firmalardan biri de bc richtir sanıyorum.onun dışında platinum , platinum pro filan tabi belli bi seviyeye kadar iyi gitarlar olabilirler ama , kesinlikle pro kullanıcılar için diğil.

ltd serilerine gelince , hacı sana tavsiyem , mh serisinden bütçene uygun bir gitar almak , ya da m serisinden m 50 de olabilir.hem o bc richten çok daha ucuz , hem de daha kaliteli bir gitardır iki serideki en ucuz modeller.yok illa şekil olsun diyorsan da , ex serisine de bakabilirsin ama pek tavsiye etmiyorum , rahatlık açısından m ve mh daha iyi.www.espguitars.com dan da bak istersen yeni modeller de eklendi şu anda 20 sinde açıldı site yeni haliyle.
  • TheCanMeButThe • 22 Mart 2006 23:44 • #562269
    süha sende olmasan bana su vermeyecekler :))
    bakalım bi de o modelleri deneyelim
  • sonco • 25 Mart 2006 00:57 • #562270
    bc rich almayı düşünen arkadaş varsa ben bc rich gitarımı satıyorum... bronze serisi gibi dandik bir gitar zannetmeyin.. oldukça iyi tonlar ve çok rahat bir klavyesi var...
    msn: [email protected]
  • TheCanMeButThe • 25 Mart 2006 01:30 • #562271
    bc rich warlock serisimi ?
    ve yapım yeri neresi