Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

laylaylom u protesto ediyoruz.sizde katılın

• joe-with • 21 Eylül 2006 11:43 • #562925
    merhaba arkadaşlar.
    hemen konuya giriyorum.gerek fiyat politikası olsun gerek musteriye bakıs acısı olsun laylaylom müzik turkiye jackson distirübütörlüğünü laiğiyle yapmıyor.bizde hep beraber bir metin hazırlayıp bunu jackson a mail bombardımanı seklinde atarak tepkimizi göstermek istiyoruz.su ana kadar baska forumlardan da destek geldi.elimde upuzun bir mail listesi var.sadece görüşlerinizi belirtmeniz ve mail adreslerinizi bizimle paylaşmanız için bu siteyi alel acele yaptık.
    http://www.geocities.com/antilaylaylom/index.html
    sizde layalylom un politikasına karsı tepkiliyseniz lütfen ziyaretci defterine mailinizi ve görüşünüzü yazın.

daha sonra hazırlanacak sikayet maili bu listedeki herkese postalanacaktır.tepkisiz kalmayalım.

not: eğer bu resmi dilde yazılacak olan sikayet dilekcesinin yazımında bize yardım edebilecek arkadaşlar varsa bana mail yoluyla ulasabilirler.şimdiden teşekkür ediyorum ve garaj.org ailesinin bu mesajı silmeyeceğini ,müzisyene destek cıkacağını düşünüyorum
  • Goldtop1957 • 21 Eylül 2006 12:36 • #562926
    Ya aynı şeyi bi de Zuhal Müzik için yapsak da şu heriflerin defterini bi dürüversek ne güzel olur, hoş bişi de olmaz onlara ama...
  • syarar • 21 Eylül 2006 12:49 • #562927
    ben o kadar yazdım sadece yarısı yayınlandı abi düzeltin düzeltebilirseniz...
  • joe-with • 21 Eylül 2006 12:57 • #562928
    arkadaşlar sadece fiyatları eleştirmiyoruz.türkiytede fiyatların biraz yüksek olması normaldir.gerçi abartılı fiyatlarda var.ama müiteriye karsı bakıs acısı , uslup gibi konularda laylaylom cok yanlıs bir durumda.lütfen destek olunuz.daha önceden baska firmaların distribütörlükleri bu sekildeki sikayetlerden dolayı baska mağazalara verilmiş.artık sıra bizde
  • ChesterCharles • 21 Eylül 2006 16:06 • #562929
    VALLA BeN KADIKÖY ŞUBESİNİ SEEVRİM aslında cem abi hemen karşısında pick-up music olarak daha iiiii bi yer açtı 4ever pick up music
  • baltalı ilah • 21 Eylül 2006 16:22 • #562932
    Ben pretostadayım zaten oyüzdende orayı boykot ediyorum zoom g2.1u Gitar effect aleti alacaktım fiyatı 305 ABD Doları. Bende Amerikadan 169 ABD Dolarına arkadaşa ısmarladım 3 gün sonra elimde. Neredeyse fiyatının iki misli Merak ediyorum Amerikada satan, dükkan kirası Eleman maaşı. vergi vermiyormu kar elde etmiyormuda fiyat bukadar çok ucuz. Yoksa zevk için zararına mı satıyor. Veya biz Amerikalıdan dahamı zenginiz. bu adamlara kendinizi sömürtmeyin arkadaşlar.
  • hurafe • 21 Eylül 2006 16:23 • #562933
    aslında artık laylaylom hakkında eleştiri yapmanın manası yok zaten yaptığımız hiçbir eleştiriyi dikkate almıyolar. şirket kurulmuş distiribitörlükleri verilmiş ama resmen hiçbir bayi kontol edilmemiş hem fiyat olarak hem birey olarak çok saçma sonuçlar var. ama yavaş yavaş batıcaklar işte ancak farkında değiller sanırım bu kadar tepki dikkate alınmazmı ya ayıp denen bişey var
  • acatalepsyst • 21 Eylül 2006 17:35 • #562934
    Diğer mağazalar ve bu mağaza hakkında bişey söyleyemem ama,en güzel tepkilerden biri -onlar dikkate alsa da almasa da-forumlarda ya da arkadaş ortamlarında yaptıkları hataları örnekleyerek birbirimize anlatmak olacaktır,kısaca alışveriş yapmamak olcaktır..Bu zaten en büyük cezadır..
  • joe-with • 21 Eylül 2006 20:03 • #562936
    arkadaşlar siteye girip destek verin lütfen.duyarsız olmayın.bu kadar cığrından cıkmıs bir firmanın cevabını tüketici vermelidir artık

http://www.geocities.com/antilaylaylom/index.html
  • davetsiz • 21 Eylül 2006 21:09 • #562937
    arkadaşlar çok güzel bir konuya deyinilmiş.bende bundan bir kaç ay öncesi bu konu hakkında yazı yazmıştım.aslına bakarsak bu adamların işlerini denetleyen bir mekanizma olmadığı için kendi kafalarına göre at koştıruyorlar.diyer bir konu ise bu adamlardaki zihniyet şu.türkiyede 81 il var ve istanbulda dahil olmak üzere türkiyenin bütün illerine ürün gönderiyorlar.ve adamlar şunu diyorki ben bu işin toptancısıyım diyor.mağzama gelipte alışveriş yapacak adamın bana getireceği kar %15-%20 dir diyor.buda okadar önemli deyil diyor.herkez benden almaya mecbur diyor.ben yazımda şunu demiştim bu işte ben varım diyen arkadaşlar garajda bir yer açıp ciddi olmak kaidiyle bir lojistlik şirketle anlaşıp deniz yoluyla yurt dışından ürün getirtebilir,böylece kişi başına düşecek ulaşım ücreti paylaşılınacak ve ne kadar çok kişi olursa kişi başına düşen masrafta o kadar azalacaktır.ama ciddi bir mesele bu ben varım ben bunu alacam deyipte sonradan geriye çekilmek olmaz.diyecek bir şey bulamıyorum ben bu distribütörlere,nedesek boş.keşke üretimi yapan firmalar bu işi daha iyi yapsalarda,doğru dürüst adamlara bu şi verseler.