Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

laylaylom u protesto ediyoruz.sizde katılın

• baltalı ilah • 30 Eylül 2006 00:46 • #562970
    Gitarları beğenmiyorsan kendi gitarını götürmeni tavsiye ediyorum.
    Fiyatlarını eleştiriyorum ama müşteriye davranışları bence çok hoş. Her uğradığımda güler yüzle karşılanıp her danıştığım konuda yardımcı oluyorlar.
  • Necrophilliac • 7 Ekim 2006 21:08 • #562978
    Eskişehir'de ki temsilcisini tanırım.Gerçekten iyi bir adamdır.Bana kendi cebinden 200 YTL indirim yapmıştır.Tabi fiyatları eleştirilmeyecek gibi değil.Ama müşteriye bakış açısı deyince, firma değil, oradaki sorumlu kişiyle konuşulmalı bence.

Tabi fahiş fiyatlara satıyorlar.Bende isterim düşsün bu fiyatlar.Ama bazı arkadaşlar var(mesajların hepsine bakmadım, belki burada da vardır) washburn, cort fiyatına jackson istiyorlar.

Arkadaşlar Jackson kalitesini özellikle Amerikan yapım olarak tatmak istiyorsanız kesenin ağzını biraz açacaksınız.Ha LayLayLom çok açtırıyor o ayrı.Ama her halükarda, "Ben bu fiyatı vermem." diyen, Jackson'la yapabileceğiniz müziği yapabileceğiniz Ibanez'i alsın.Ibanez'in de Jackson'dan kötü bir tarafı yok.Bazı ekstrem türlerde kullanılmıyor o kadar.
  • düşyılmaz • 28 Ekim 2006 11:12 • #563035
    Laylaylom'un müşteriye bakışını , jacksona atacağın maillemi düzelttireceksin ?
    her yerde böyledir bu , paralı tipliysen ilgi de görürsün.
    ama gel görki metal rock camiasında , çuval gibi beyfendiler dolu oldugundan, kılık kıyafet tip biçim itibariyle baştan kaybetmek suretiyle adamlar tabi ki, genç, zibidi, parasız, müşteriye muzdarip olfuğun biçimde bakacaktır.
    Jackson ne yapsın buna, mistır bağcan'la görüş direk.sana kötü bakan şubenin ismi ver.
    olur belki.
  • vikings • 28 Ekim 2006 12:27 • #563036
    jacksonlar ucuzlamış 100€ kadar indirim yapmışlar...
  • Soulforger • 29 Ekim 2006 00:25 • #563039
    Olayın aslı kesinlikle internette anlatıldığı gibi değil. İki tarafında suçlu olduğu taraflar vardır tabii ki , ama Laylaylom'a büyük iftira atılıyor.
  • bener • 6 Şubat 2007 03:22 • #563500
    tünel aria müzik içinde yapın canımı yeyin:):)
  • bener • 6 Şubat 2007 03:23 • #563501
    tünel aria müzik içinde yapın aynı şeyi cierimi yeyin:):)