Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

mp3 player almak istiyorum yardımmmm

• chumbucket • 6 Ocak 2007 17:43 • #563419
    creative MuVo s200 öneririm hem tasar1m1 sade ve $1k, hem de tuslarinin kullanimi çok kolay.
  • chumbucket • 6 Ocak 2007 17:45 • #563420
    syarar'a da söyledim creative MuVo s200'ü rahatl1kla önerebilirim ama fm'ini bi yere açt1rman gerekiyor. normalde var ama Tr'dekilerde devre d1$1 b1rak1l1yor.
  • syarar • 6 Ocak 2007 18:43 • #563421
    LİNK

ben bunu beeğndim
    parayı bayılsam mı
  • CRN_CRN_ME • 6 Ocak 2007 22:30 • #563422
    bence bayıl güzelmiş..... :)
  • chumbucket • 7 Ocak 2007 18:39 • #563427
    sen bilirsin tabi istedigin özellikleri bulduysan kacirma. ama ebatlari büyük bence biraz ben sevmem öyle:P
  • muratsacrifice • 8 Ocak 2007 18:53 • #563428
    creative forever diyorum sadece.ses kalitesi en muhtesem olan alet...en alt modellerinde bile muhtesem ses kalitesi.butun enstrumanları cızırtı olmadan,tam ayarında duyabiliyosun.creativecreativecreativecreative :D
  • hiç • 8 Ocak 2007 20:12 • #563429
    turkrock sitesinde bir arkadaş creative vision m satıyordu 450 ytl ye. Aynısından ben de var bu fiyat bu alet kaçmaz. Kaliteli bir vidyo oynatıcı, mp3, ses kaydedicisi ve radyodur30 gb hafızası var ayrıca. Sıfırının fiyata 1000 ytl ye yakın bir bak istersen oraya...
  • syarar • 11 Ocak 2007 11:09 • #563434
    harddiskli almaktan vazgeçmek zorundayım.. çünkü cebinizde taşırken bile birşeylerin titrediğini hissediyormuşsunuz.. haliyle çarpma düşme vb. durumlarda
    veri kaybı kaçınılmaz oluyormuş.. büyük ihtimalle 4/8 gb nano gibi birşey bulacağım.
  • cliffleeburton • 11 Ocak 2007 21:53 • #563435
    abi sonyden şaşma derimde söyle bişey var kredi kartı boyutunda bir mp3 player yamışlar araştır onu bul al derim ben
  • EdiP • 11 Ocak 2007 22:20 • #563436
    Sony kaliteli mallar üretir. Ama bozulduğunda çöpe atmanız daha mantıklı olur. Özellikle Türkiye'de. Sony hakkında birçok şey okudum ve bizzat başıma da geldi.

Sony'nin yetkili servisi olan "Eurasia" şu ana kadar gördüğüm en kötü yetkili servis. Hem bayileri, hem şirketin kendisi. Yaşadığım olay ise cd çalarımın(cd walkman) yaka kumandasının bozulmasıydı(ki cd çalar hala garanti kapsamındaydı).Diyalog yaklaşık olarak şöyleydi:

ben: yaka kumandası bozuldu çalışmıyor, tamir edebilir misiniz ?
    yetkili servis: maalesef, küçük parçalar tamir olamıyor.
    ben: o zaman sanırsam yenisini vereceksiniz.
    yetkili servis: hayır!
    ben: ama garanti kapsamında hala cd çalar(garanti belgesini göstererek)
    yetkili servis: yaka kumandası taşınabilir birşey olduğu için garanti kapsamı dışında. (Garanti belgesinin üstünde yazan ise "Kutudan çıkan herşey garanti kapsamındadır")
    ben: o zaman bu cd çaların amacı walkman değil süs ?

yetkili servis elemanı, "Yok öyle olmuyo bilmemne" gibi birşeyler dediyse de çok dinlemedim, gittim ana şirket olan eurasia'yı aradım. Bu arama yaklaşık bir ay sürdü. Sürekli aradım, sabah, öğle, akşam,..(telefonda beni bekletirlerken Richard Marx - Right Here Waiting çalıyordu. O dönem pek bir duygusallaşmıştım) Mesaj bıraktım, geri aramadılar. Mail attım, cevap vermediler. Vazgeçmedim, şikayetvar.com'a yazdım, bir çok gazetenin tüketici haklarına yazdım, ama sonuç çıkmadı. En sonunda cd çalarım çalındı, vazgeçtim... o günden beri insanları uyarıyorum servis konusunda. Pek çok insanında aynı şeyden çektiğini gördüm.

Zaten şu link'e bakarsanız sony'nin halini anlarsınız
    http://www.sikayetvar.com/index.php?loc=sikayet_oku&action=co&subaction=Detial&coNo=1250#

umarım yardımcı olur..

edip