Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Hüsran ve de acınası bir müzik mağazası olarak Dore Music

• Single_FACTOR • 3 Aralık 2009 20:46 • #564493
    Agresif mesajlar forumlarda pek iyi görünmüyor.
  • pedrock • 6 Aralık 2009 19:27 • #564494
    eminim öyledir evlat
  • Single_FACTOR • 6 Aralık 2009 21:52 • #564495
    hadi bakalım .)
  • sekobass • 24 Şubat 2010 12:43 • #564508
    hemenkaymakamlıklarda ki tüketici hakları mahkemesine gitmeni tafsiye ederim...tünel esnafı çakal olmuş arkadaş ist. tünele gideceğinize internetteki alış veriş sitelerinden gidin 2. el alın daha iyi ben tüm gitarlarımı net. ten alıyorum ve hiç bi sıkıntı yaşamadım bu heriflere para kazandırmayın kapatsın kepenklerini ....ler.... sen herifin eline milyar sayıyosun satana kadar müşteri sattıktan sora bak dalgana...arkadaş bu işin peşini bırakma derim...kolay gelsin...
  • NeGüZeL_İsTnbL • 5 Haziran 2010 14:44 • #564516
    7-8 tane baseball sopası al bunları insan azmanı arkadaş çevrene dağıt git mağazayı bas kafalarını dağıt cam çerçeve dök :)
  • limpbiscuit • 7 Haziran 2010 11:17 • #564517
    Yazık ya paranla rezil olmak bu. İşin peşini bırakmamak lazım . Bu toplumsal bir sorumluluk. Herkes için geçerli bence. Çünkü sen işin peşini bırakırsan senden sonra gelip bir malzeme alan kişi de aynı duruma düşebilir. Laftan anlamayanı şikayet etmek lazım.
  • mbozkurt34 • 18 Haziran 2010 18:40 • #564518
    baştan sona kadar arkadaşın yazdıklarını okudum çünkü do re müzikte bende başka bir olayla karşılaşmıştım.. kısaca diyeceğim şudur ki ; biz müzikle uğraşıyoruz bütün yüreğimizi ortaya koyarak bir şeyler icra etmeye çalışıyoruz kullandığımız enstrümanlar bizim için çok değerli hatta ben daha abartıp kadınım diye sarılıyorum gitarıma.. biz bu kadar hassasken böyle tipte insanların (enstrümandan sadece para kazanmak gibi düşüncesi olan insanlar) yüzünden çok sıkıntı yaşıyoruz.. bunun adı müzik ya bizim gibi yüreğinizi ortaya koyup sattığınız entrümanın arkasında sonuna kadar duracaksınız ya da enstrümandan rant elde etmeye çalışıp çok iyi para kazanılan bir sektör gözüyle bakmayacaksınız ben böyle düşünüyorum..
  • CHUCKY • 15 Nisan 2013 23:14 • #640874
    Bu dostumuzun mağaza sahibi olarak bahsettiği DERYA ÖZYÜREK isimli şahıs YAMAHA\'nın Türkiye Genel Distribütörü oluyor dikkatinizi çekerim!\r\n\r\nYani bu adam zamanında televizyonlarda otistik çocuklar yararına yayınlanan yardım programlarına canlı olarak telefonla katılıp, çok duyarlıymış gibi piyanolar filan hibe ediyordu sırf REKLAM yapmak için!!\r\n\r\nAma gelin görün ki daha kendi müşterilerine saygısı yok. Yazık. Gerçekten acınası durumdalar. Çok yazık!! DoRe müzikten asla bir şey satın almam!
  • prof gtr • 15 Nisan 2013 23:28 • #640875
    arkadaşım kusura bakma da sen hatayı daha en başında yapmışsın.\r\ndo-re müzik gibi bir mağazadan alışveriş yapacağıma gider tinercilerle kanka olurum.