Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Upgrade..

• All Depths • 25 Eylül 2002 03:35 • #564564
    Bence bu konu altında bu sitenin daha da gelişmesi ve tanınması konusunda neler yapılabileceği yazılabilir..ne dersiniz?
  • GaRaJ Bekçisi • 25 Eylül 2002 12:03 • #564565
    Tabii ki neden olmasın...?
  • All Depths • 2 Ekim 2002 02:55 • #564566
    Sitenizin aslında tanındığını biliyorum..En azından ben tanıyorsam tanınıyordur:)çünkü ben site isimlerinden ve içeriklerinden bir haber dolaşıyorum..ama bilmiyorum işte bana sanki ziyaretçi az gibi geldi..bu doğru mu acaba?çünkü ilanlara falan yeni mesaj ekleyenler az gibi geliyor..belki de bu işler zamanla olacaktır..ama bence siz şu anda benim bildiğim siteler arasında en sade,iyi ve görsel içerikli olmakla birlikte en iyi hizmeti veren site olarak gözümü dolduruyorsunuz..sitenize elimden geldiğince destek olacağım..benim kendi sitem de var ama sadece Nirvana grubuna ayırdım ama bu kadar geniş anlamda bir hizmet sağlamanız beni sevindirdi..umarım başarılarınız devam eder ve siteye daha fazla kişi gelip insanlar faydalanabilirler..
  • All Depths • 2 Ekim 2002 02:57 • #564567
    Sitenizde diğer illerdeki stüdyolar hakkında bilgi vermenizi istemem konuyu çok mu derinlere indirir..ama bence olmicak şey değil..yani sonuçta Türkiye'nin her yerinden üyeniz vardır..bir yazı falan koysanız ve sitenize bu konuda destek isteseniz bence ii olur..ayrıca nota ve tablar bölümü için de bu desteği isteyebilirsiniz insanlardan..
  • GaRaJ Bekçisi • 2 Ekim 2002 11:10 • #564568
    Destek istedik bahsettiğin gibi, sanırım sen üye olmadan önceydi, soz|nota, studyolar, makaleler başlıkları için içeriğe katkı yapmak isteyenlerin hepsine kapımız açık. Fakat bu konuda biraz boynumuz bükük. İnsanlardan beklediğimiz ilgiyi göremedik. Ama bu teklifi buradan yinelemiş olayım. Kesinlikle her konuda yardım, katkı, öneri, eleştiri ne varsa açığız. Herkesin bilgisine ilgisine...
  • All Depths • 6 Ekim 2002 22:17 • #564569
    Selam..
    Sanırım dediğiniz gibi desteği ben üye olmadan önce istemişsiniz..neyse ben şu anda Nirvana'yla ilgili geniş bir site hazırlıyorum..daha eksik taraflarım var ama bitmek üzere..ondan sonra size en azından Nirvana ile ilgili bayağı bir döküman sunacağım..umarım ilgilenirsiniz..onun haricinde bir de bir şey önermek istiyorum..nota ve söz eklemek her nota ve söz için ayrı işlemlere tabi tutulduğundan uzun sürüyor..onun yerine multiple upload gibi bir şeyler yapılabilir mi?çünkü bir kez bu işe başladığım zaman çok uzun süre internette kalmak istemiyorum..malum telefon faturası falan..yani eğer öyle bir sistem yapabilirseniz size ilerde Cranberries,Lacuna Coil,Metallica,Manowar,Moonspell,PJ HARVEY,Nick Cave,Staind gibi daha aklıma gelmeyen bir çok grup hakkında söz ve tab gönderebilirim..hem daha kolay olur..bence bir düşünün..iyi günler..
  • GaRaJ Bekçisi • 7 Ekim 2002 15:48 • #564570
    İstediğin zaman bizimle bağlantıya geçip, istediğin bilgiyi paylaşabilirsin. Her zaman bekliyoruz.

Multiple upload konusu da aslında düşündüğümüz birşey ama, kullanım sırasında çıkabilecek sorunlar dolayısıyla bunu hayata geçirmiyoruz. Bahsettiğin sorunu da anlıyorum ama kullanıcı dostu bi arabirim bulamıyoruz bi türlü, o yüzden şimdilik bu konuyu rafa kaldırdık.

İlgin için teşekkürler.
  • All Depths • 7 Ekim 2002 22:15 • #564572
    ok madem ki multiple upload işi zor olacak..ben kendim eklerim o zaman teker teker..ama dediğim gibi sitemle uğraşıyorum şu sıralarda ve sizin kadar bilmesem de bu site yapma işini en azından birilerini bilgilendirmek için bir şeylerle uğraşmak zevk veriyor..neyse ben çok yakında size iyi bir arşiv sunarım sanıyorum..iyi günler..
  • All Depths • 8 Ekim 2002 02:18 • #564573
    Selam..artık Garaj'a girenler:"a garajda Nirvana'nın bir tane dahi tabını bulamadık" demesinler diye aldım,rare parçalar haricinde bütün albümlerin full gitar tablarını koydum siteye..artık atar mısınız,satar mısınız orası sizin bileceğiniz iş..bu arada bazılarında,tabbed by alldepths yazar ama inanmayın..benim oturup eklediğim tabların hiçbirine ellemişliğim yok..ama çok istiyorum şöyle boş bir vaktimde doğru tabları çıkarmayı..piyasada o kadar çok yanlış tab dolaşıyor ki..benim görebildiğim kadarıyla en doğru tablar bu siteye eklediklerim..ufak tefek hatalar olsa da,onları zaten çalacak adam bulur ve düzeltir(tabi biliyorsa)..neyse bu da benden küçük bir katkı olsun sitenizin gelişmesine..zaten ara ara şarkı sözleri de koyuyorum..geniş bir arşiviniz olur umarım diyecem ama kimsenin tındığı yok bu nota,şarkı sözü ekleme olayını..umarım toplumumuz müziğe sadece diskolarda veya düğünlerde dinlenecek şey gözüyle bakmaktan vazgeçer..Pentagram-Bir'in makalesinde Tarkan'ın söylediği gibi hala geri kalmış tabularla yaşıyoruz..neyse iyi geceler..
  • All Depths • 8 Ekim 2002 13:28 • #564576
    Bir şey soracağım..tamamen merak..bu bize ulaşın bölümündeki yazılan mesajlar mail adresinize mi gidiyor yoksa sitede ayrıca bir text dosyası falan yardımıyla mı alıyorsunuz?