Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Saçma Sapan İstekler Hakkında...

• divinemusic • 12 Temmuz 2004 10:32 • #564945
    Biz de değil bayana el kaldırmak sesimizi bile yükseltmeyiz. Dövmek ne kelime... Sen benim agresif olduğuma bakma, doğrular için bazen böyle olabiliyorum maalesef, ama dediğim gibi ruh halim daha bir düzene girmiş durumda bu aralar :) Yoga sağolsun. İsteyene yoga hakkında birtakım bilgiler verebilirim. Paylaşım hayatta en güzel şeydir çünkü...
  • mortimer • 13 Temmuz 2004 00:37 • #564947
    harbi yafff sende iyi bişiler var vala ben en son kendimi böyle hissetiğimde sanırım konser sonrasıydı çok kritik bi konserdi hazır değildim veeeeeeeeeeeeeeee not alacaktım bende oohoooo oh biraZ terbiyesis olacak ama [email protected] kaçınılmazsa zevk almaya bak diye çıktım 92 aldım hehe anlıyorum oyüzden seni DMÜSİKCİM :))
  • divinemusic • 13 Temmuz 2004 07:48 • #564948
    Felsefen doğru gerçekten :)
  • mortimer • 14 Temmuz 2004 01:26 • #564960
    vala sende dene bütün düşünlere bir anda duruyor ne yapacağın o kadar kesinleşiyor ki allah allah :))
  • divinemusic • 14 Temmuz 2004 11:09 • #564962
    Diyosun yani yok böyle bi şey :) Tamam denerim ama başkalarının üstünde :)
  • mortimer • 14 Temmuz 2004 22:50 • #564963
    HEEE ÖLE DİYORUM :)))

vaLa aaaaaabü var ya yok yaaaani!!! :))) gibi bişey
  • divinemusic • 15 Temmuz 2004 13:21 • #564964

oyoyoyoyoy :) neyse bu konuyu özel mesajdan devam ettirelim :) Kızacaklar şimdi bize valla :)
  • mortimer • 15 Temmuz 2004 20:14 • #564969

tamamdır
  • metaligirl • 17 Temmuz 2004 13:53 • #564976

Arkadaşlar rahat bırakın Bekçimi... Malum ben kendisiyle konuştum emekliliğinde bana devredicek burayı, çekemem haa ona göre :))) (aman bekçim kızma müjdeyi verdim diye)
  • succubus • 29 Temmuz 2004 22:07 • #565217
    arkadaşım, bilmediğimiz konularda o kadar iddalı konuşmayalım;
    bekçiye sadece forumlardan değil özel mesaj sisteminden de ulaşılabiliyor biliyorsun ve ben kendi adıma konuşayım; kırık linkler ve kayıt hatalarıyla ilgili özel mesaj sisteminden çokça uyardığım oldu.

eminim başkaları da uyarıyordur. ayrıca insanların sıkıntılarını paylaşmadığımızda ''saçma bunlar'' yapıştırmasını da yapmayalım bence; mesela dejenere türkçe benim sinirimi bozduğu kadar seni ilgilendirmiyor bile olabilir. ayrıca çoğu sıkıntıyı da paylaşıyoruz.

ama sana katılıyorum da; foruma ve diğer yerlere düşünmeden yazı yazılması benim de canımı çok sıkıyor ve yazılar birikip çöplük halini almaya başladı. bu da okurken aldığım keyfi azaltıyor, siteyi daha az gezer oldum.

selamlar.