Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Bekçi Bizi Eversene!

• metaligirl • 15 Temmuz 2004 17:48 • #564966
    Merhaba Bekçi! Senin işin çok zor valla. Bu kadar adamı dost edecek bir site açıyorsun, bir de yetmiyor hepsiyle tek tek ilgilenip dertlerini dinliyorsun. Güzin Abla senin yanında solda sıfır kaldı! yakında millet buraya "Bekçi, evlenecem de uygun birini bulamıyorum. Bana şöyle 1,80 boylarında esmer güzeli bir hatun bulsana" falan dicekler. Ya şaka bir yana hakikaten zor iş. Siz ne dersiniz arkadaşlar? Bekçi artık gönül meselelerine de baksın mı? :))) Ya da onun yerinde olmak ister miydiniz? Yazın bakalım buraya...
  • Ktulu • 15 Temmuz 2004 19:02 • #564968
    Vall abekçi benim gıcık listemde benimle dalga geçti de geçenlerde sağolsun ...

Bi de bekçiyi bekçiye şikayet ettim ... :P (Nası olduysa artık)
  • mortimer • 15 Temmuz 2004 20:16 • #564970
    olur olur :))) ya ben bekçiye bişi yazmıcam çünkü sözünü tutmadı hani benim çayım?ha? ;))
  • Affedilmeyen • 15 Temmuz 2004 22:19 • #564971
    valla ben evlenmiş birisi olarak pek hayra dalalet bi girişim olarak göremiyorum.gerçi ömür boyu evli kalmadım ama çok çektim beaaaa.. yani sonuçta bu evlilik müessesesine yeni katılımcılar sağlamak için gönül vermiş arkadaşlar boş verin.sonunda sebep olanların mezarında kurtlar kaynasın iinnşallaaahhh!!!! şeklinde anılmak durumunda kalabilirsiniz.diimi bekçi.diimi bekçi ?...di.
  • JackSparrow • 16 Temmuz 2004 17:40 • #564974
    Yaa bekçi harbi harbi ben arkadaş çevremden hiç metal dinleyen bi kızla uzun süreli ilişki nasip olmadı... Hani diyorumki bi sürü metal dinleyen kız arkadaşım olmasına rağmen hepsi sadece arkadaşım bu durumdan dolayı bende bir kaç alişan dinleyen kızla çıkmak zorunda kaldım... Bu duruma acilen el atmanı istiyorum :-))

Metaligirl çok önemli bi konuya parmak basmışsın... Seni tebrik ediyorum ve çıkma teklif ediyorum :-))) tabiiki şaka yapıyorum :-)) neyse canım güzel bi konu işte...
  • JackSparrow • 17 Temmuz 2004 18:11 • #564977
    yok lan baran ben bi tanesini kestim amon amarth şarkılarına eşlik ediyodu karı dumur oldum kaldım ben bilmiyodum şarkıları sonra sentenced felan dinleyen hatunlar vardı orda.....
  • metaligirl • 17 Temmuz 2004 19:16 • #564978
    Burda da metalci hatun meselesi açıldı... (desenize "sen de adam gibi konu açsaydın") :)
  • JackSparrow • 18 Temmuz 2004 18:47 • #564989
    lan ne pogosu ben zaten pogo yapıyım derken kafa göz kalmıyodu yoksa senlede çarpışmış olabilirmiyiz hee...
  • garabagera • 18 Temmuz 2004 23:01 • #564990
    Rock the Nations bu yüzleri gözleri boyalı hatun kişiler sadece yüz boyayabildiler.Konserin coşkusunu yaşayamadılar.Ya düşünsenize koskoca Paul Di'anno ne bilim P.O.S geliyor sen içerde oturuyosun!!!
  • metaligirl • 20 Temmuz 2004 14:39 • #565006
    ya siyah göz kalemim bitti headbang yapiyim bari :)))