Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Bekçi Bizi Eversene!

• shaq • 20 Temmuz 2004 15:45 • #565008
    ben merak ettim şimdi, rockçı hatun yok filan diosunuz beyler. rockçı hatun nassı olur ki?
  • karete • 20 Temmuz 2004 22:59 • #565016
    bekçi bana 10 tane sarışın 5 tane esmer geri kalanını kafana göre işte kız ayarlasana metalgirl sende arkadaşlarından bikaçtane ayarla
  • Ktulu • 21 Temmuz 2004 02:43 • #565021
    nispet yapma kızım!
  • mortimer • 21 Temmuz 2004 03:13 • #565023
    yafff beni evercekse şöyle nick carterla bi irtibat kursun onunla evleniyim vala söz davatiye yolliciiiim :))
  • JackSparrow • 21 Temmuz 2004 19:45 • #565042
    nick carterla anlaşabilceni umuyomusun ne biliyon belki anlaşamıcan belki dövücek seni belki hamile bırakıp başka bi kadınla başka bi ülkeye kaçıcak belki evlilik vaadiyle başka şeyler yapıcak belki sana kazık atıcak belki düğünden sonraki gece eline 500.000 dolar sıkıştırp kaçıcak hiç düşünmüyosun bunları dur bakalım önce bi nick carter ile tanış ondan sonra....
  • mortimer • 21 Temmuz 2004 22:56 • #565046
    nick carterı zaten tanıyorum bikaç sene önce tanışmıştım ama ozaman çocuktum :))) şimdi beni görüpte bi de üstüne konuştukatan sonra kazık atmak biraz zor her eve bi tane benden lasım :)))
  • karete • 22 Temmuz 2004 15:55 • #565063
    her evde bi morti düşünemiyorum akşama kadar kafam parçalanır intihara teşebbüs olur :P şaka
  • Affedilmeyen • 22 Temmuz 2004 20:57 • #565064
    bende isterem

ya hazır mevzuusu açılmışken bende bi sipariş geçeyim.mümkünse bana üstü açık bi bmw si olan.. kawasaki kle ya da honda cbr ı olan mmmm ailecek çok zengin ama ailenin tek çocuğu...170 boylarında 25/30 yaş arası en fazla 65 kg. .. ince belli tatlı dilli ööyle fazla hısım akrabası olmayan.. japonyada geyşa eğitimi görmüş.. yazları serin ve ıslak kışları sıcak ve kuru ... kocamdır erkeğimdir ne yapsa yeridir ben onun kölesiyim felsefesini kendine hayat düsturu edinmiş istanbulda ikamet eden soylu asil iyi eğitim almış.. beyaz tenli koyu yosun yeşili gözleri olan..soru sormayan.. konuşmadan ağzını açmayan... iyi masaj yapabilen ... fener gs. maçına bilet bulabilecek.. hayatta kıskançlığın kenarından geçmeyen.. 500 milyarlık soruyu jokersiz bilebilecek.. bi hatun kişi lazım.. dikkat ettiyseniz saç rengini yazmadım çünkü bu konuda kararsızım.. adayların mail adresime bir boy fotoğraflarıyla başvuruları gereklidir. son katılım tarihi diye bişii yoktur. ben seçmeleri Allah ömür verirse önümüzdeki 30 40 yıl boyunca seçe seçe değiştirebilirim. kampanya stoklarla sınırlı değildir. Affedilmeyen bu yazdığı özellikleri kişi ve kurumlara haber vermeden değiştirebilir ve hiç bir sorumluluk kabul etmez... izdiham yaratmayın sabırlı olun hani ne zaman benim sıram gelecek diye başımın etini yemeyin sabredin. herkese bol şans..
  • Johny Guitar • 22 Temmuz 2004 22:25 • #565065
    bende isterem

hala aynı yerdemisin kardeşim birak kenan hepsini kov
  • metaligirl • 23 Temmuz 2004 00:49 • #565066
    bende isterem

ooo çok şey istiyosun sen! affedilmeyen işte adın üstünde...senin gibi sabıkalıya öylesi gelir mi? gelir miyi bırak öylesi var mı bi kere...hem güzel, hem zengin, hem sessiz, ohoo robot arıyosun sen... bi kere zenginlerin hepsi yağ tulumu senin haberin var mı ne 65 kilosu? rüyanda bile göremezsin..yüce rabbim öylesini rüyaya bile nasip etmez...ama ben senin layığını bulduuum!!! sana şöyle kafa göz dağıtıcak, kodumu oturtacak, sana evi sildirip süpürttürecek bi hatun lazım!!!