Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

GRJ :: Chat

• SerseriCocuk • 10 Eylül 2004 00:45 • #565658
    Bi yanlışlık olmuşsa Sizden Özür Dilenmiştir... Olması Gerektigi gibi... Tesekkürler ler.. Saygılarımla...
  • almora_ • 10 Eylül 2004 21:07 • #565669
    selam GaRaJ ımızın Bekçisi. sohbetle ilgili olarak sana birçok şikayet geliyordur ve haklılar da. ben de şikayet yerine bir öneri sunmak istedim... bir server da biz açsak garaj olarak -bilmiyorum neler gerektiğini- böyle başkalarının eline bakmasak daha iyi olmazmı. irc.garaj.org gibi bir server açmak tüm garaj üyelerinin yararınadır düşüncesindeyim...
    çünkü kullandığımız server ların adminleri kafalarına göre davranıyorlar. mesela birkaç gün evvel bir arkadaşımıza sen opluk werdiğin halde senden sonra arkadaşımızın opluğunu geri aldılar. bu olaydan önce onlar banada opluk verdiler bir süre geçti benim çıkmam gerekti bir arkadaşıma verdim kanal boş kalmasın diye ertesi gün benim de op luğumu almışlar. bu sadece opluk meselesi değil. adamlar kafalarına göre birilerini kanaldan atabiliyorlar.
    ayrıca siz onlara bu kanalda küfür, hakaret olmasın diye görevi verdiniz... oysa küfür ve hakaret olayları had safhada... biz bunlardan sıkıldık artık...
    Ktulu arkadaşımız yeni bir kanal açmıştı garaj2 diye ve sana haber vermişti. öok geçmeden garaj2 yi de kapattılar...
    yeni bir kanal daha açtık başka bir serverdan. sırf düzeyli sohbet ortamı olsun diye...
    bilginize...