Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

YARDIMLAŞAROCK

• Yiaa • 27 Eylül 2004 23:59 • #565877
    uyanın millet. hadi bachus'ta adım atacak yer bırakmıycaz hadiiii
  • Nightwish • 28 Eylül 2004 13:03 • #565878
    Abi cok buyuk bi aksilik olmazsa oradayım ama geri donusum sorun olacak sonuna kadar kalamayacam zaten ama orada olmak bile yetecek arkanızdayız abi...
  • mor ve ötesi • 28 Eylül 2004 13:10 • #565881
    geleceğim mutlaka orada olacağım buyuk bi hadise olmassa sonucta insanız sunun surasında yardımlaşmak lazım ben ankaradayım ama mutlaka gelmeye calışacağım hemde kız arkadasım ve kankalarımla divinemusic yanındayım...
  • Küçük Çocuk • 28 Eylül 2004 19:36 • #565890
    evet arkadaşlar son durumu bildiriyorum türkiyenin en büyük organizasyonundan biri olan YARDIMlaşarock fest bu senede bomba gibi hazırlıklarını devam ettiriyor son duyumlarımızı göre tüm otobüs ve tur şirketleri cumartesi saat 12 gibi istanbulda olacak tüm otobüslerinin biletlerinin gidiş dönüş olarak sattıklarını belirttiler dünkü ana haber bültenLERinde uzun uzun tartışılan ve bi türlü sonucu bulunamıyan bi kaç sorun var bu izdihamı karşılayabilecekmi istanbul
    İSTANBUL VALİLİĞİ
    - şu an için tüm onlemler alındı biz her seneki gibi tam takır kuru bakır hazırız
    BELEDİYELER
    - bizde tüm personel olarak gorev başındayız
    ÇEVİK KUVVET
    - tüm onlemler alınmış durumda
    ama halen kafalarda soru işaretleri yok değil çünkü her sana 2 ekim akşamı istanbul bu kadar kalabalık oluyor nufus nerdeyse ikiye katlaNIYOR şimdi muhabirimiz ismet varola bağlanıyoruz bize taksimdeki gelişmeleri aktaracak varol söz sende
    - evet mehmet burdaki hazırlıklar tüm hızıyla ilerlemekte geçen haftadan beri civar otellerde tüm yerler kapandı hazırlıklar gerçekten karnaval havasında şimdilik bu kadar iyi akşamlar
    evet ismet varola teşşekkür ediyoruz ve

arkadaşlar sizide bu organizasyonda görecez gelmeyen ne olsun diyorum ya :D
  • divinemusic • 28 Eylül 2004 20:53 • #565891
    Haydi arkadaşlar taksim meydanına kadar kuyruk bekliyoruz hadi..!
  • Yiaa • 28 Eylül 2004 21:50 • #565892
    0535 586 86 76 numarali telefondan beni arayin biletleriniz bende. mecidiyeköy - sisli - taksim cevresinde olanlar benden Haznedar cevresinde olanlar Affedilmeyenden alabilir biletlerini. Ulasamayanlar icin kapida satis olacaktir.
  • divinemusic • 29 Eylül 2004 08:55 • #565893
    Arkadaşlar hadi, ayağa kaldırın şu siteyi hadi..!
  • kyakuz_2004 • 29 Eylül 2004 10:30 • #565894
    O Günü Bekliyorum

Konser Gününü Sabırsızlıkla Bekliyorum Gerekirse 2 veya 3 bilet alacağım maksat yardım olsun .Bu Bir Hava Atmak Değil Sakın Yanlış Anlamayın Bence Durumu Olanlarda BÖyle Yapsınlar . İnşallah Güzel Geçer .
  • divinemusic • 29 Eylül 2004 19:10 • #565899
    O Günü Bekliyorum

Arkadaşlar eğer kuyruğu istiklale taşımazsak bize yuh olsun..!
  • divinemusic • 29 Eylül 2004 19:19 • #565900
    YARDIMLAŞAROCK..!

Arkadaşlar bu yardım konserini Evrensel Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile üstlenmiş bulunuyoruz. Bu toplanacak olan paralar fakir ailelerin Ramazan Bayram larını biraz olsun rahat geçirmelerini sağlayacak. Bizim hedefimiz 40-50 aile. Ama daha fazla olursa daha çok mutluluk duyacağız arkadaşlar. Bu konseri biraz aceleye getirdik. Bunun sebebi ise Ramazan Bayramının yaklaşması. Bundan sonra daha büyük yerlerde daha büyük organizasyonlarla karşınıza çıkacağız. Artık bu organizasyon içinde bir ekip kuruldu. YardımlaşaRock artık Türkiye nin her yerinde olacak. İlk desteği sizin vermeniz bizi daha çok mutlu edecektir. Eğer bir sorunuz olursa biz buradayız, teşekkürler

www.e-yardim.org