Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

YARDIMLAŞAROCK

• divinemusic • 23 Eylül 2004 15:31 • #565810
    Arkadaşlar, konser tarihimiz yaklaşıyor ama hala destek veren kişi sayımız bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar az maalesef..! Ya rica ediyorum arkadaşlar hepimiz insanız ne olur biraz daha duyarlı olsanız ya..! Birkaç şey yazın, destek verin, biraz çabalayıp uğraşın..! Bunları sizin yerinize 3-5 kişi yapıyor, çok da güzel yapıyor ama yapılan tüm organizasyonlar tüm emekler sanki boşuna gidecekmiş gibimize geliyor. Çoğumuz açlık nedir biliyor muyuz arkadaşlar?! Yemek yemeden kaç saat rahat durabiliyorsunuz? Bazı yoksul insanların mideleri bir kuru ekmeği bir hafta idare ediyor. Yazdıkça sinirlerim bozuluyor..! Alın bakın resimlere arkadaşlar, sizin yaşadığınız cennete bakın..! Ben başka birşey demiyorum..!

www.e-yardim.org/fotograflar.asp?a=Goruntule&id=455
    http://www.e-yardim.org/fotograflar.asp?a=Goruntule&id=456
    http://www.e-yardim.org/fotograflar.asp?a=Goruntule&id=457

Arkadaşlar ses tesisatı ile problemlerimiz baş göstermeye başladı. Gelecek gruplar Rock, Metal, Gothic, Grunge vs gruplar oldukları için ve tanınan sürpriz bir DJ getireceğimiz için sağlam bi teçhizat ile bulunmamız gerekiyor ama maalesef bu konuda hiçbir çözüme ulaşamadık. Şişli Belediyesi açıkcası bu konuda biraz ağır kalıyor. Yarın konser salonları ile bir anlaşma yapmak için yine çalışmalara başlayacağız. Konser tarihi her ne kadar hedef tarihimizi biraz geçse de diğer tüm hazırlıklar yapıldığı için şu anda bir sorun bulunmamakta. Şimdi konserdeki aktiviteleri sizlere biraz sunmak istiyorum.

Konser görüntüleri kameraya çekilecek ve İstanbul dışındaki yardımsever arkadaşlara temin edilebilecek.
    Konser şovları olacak, yazarsam buraya uğuru kaçar o yüzden kusura bakmayın
    Ünlü bir DJ yi konuk edeceğiz.
    Söz vermeyeyim ama bir Türk Rock grubunu da konsere getirme ihtimalimiz var, eğer anlaşabilirsek konser haftası duyurulacak.

Çalışmalarımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız, tahmini süre olarak 2 haftamız var konsere. Ayrıca konser adını da koymuş durumdayız, YARDIMLAŞAROCK

Kolonimize buradan ulaşabilirsiniz. http://www.yoksullarayardim.tk/

Müzikle Kalın,
  • divinemusic • 24 Eylül 2004 18:15 • #565832
    Arkadaşlar bugün birçok yer ile temas kurduk sıcağı sıcağına yazıyorum.

İlk önce kemancı ile görüştük, sağolsun oradaki abi bize çok iyi bir şekilde ilgisini gösterdi. Fakat mekanın tanınmış ve iyi bir mekan olmasından kaynaklanan sorunların mesuliyetini 3-5 kişi üzerine alamayacağından konserin orada olma işi yattı. Eğer şu forumlara gereken ilgiyi ve gereken desteği verseydiniz (biraz abiyane tabir olacak kusura bakmayın) çok baba bir yerde konserimizi verecek siz de çok güzel bir şekilde müziğin tadına varacaktınız fakat gereken ilgi sadece 15-20 kişi tarafından geldiği için 800 kişiyi oraya doldurmayı pek gözümüz yemedi.

Ondan sonra Bachus a gittik. Onlar da sağolsun bize gereken ilgiyi gösterdiler. Birkaç problem sorunumuzu halledikten sonra %90 Bachus ta beklenen konserimizi vermeyi planlıyoruz. Mekan ile bilgileri konser kesinleştikten sonra vereceğim. Böyle Güzel ve şirin bir yerde sizleri konserimize çağırmak isteriz.

Şimdi gelelim diğer gerçeklere arkadaşlar, s.ktirb.ktan lanet olası bir grup için (MVÖ) yazılan sevgi ve destek mesajlarınızı açığınız onlarca gereksiz topicleri bu hayırlı bir olayı görmemezlikten geldiğiniz için teşekkür ederiz. Onlar ancak albumlerinizi aldığınız, konserlere gittiğiniz zaman yanlarınızda olurlar ama biz başınız sıkıştığında her zaman yanınızdayız. Şimdi olduğu gibi her zaman olduğu gibi..!

Biz gövde gösterisine hazırız arkadaşlar..! Hepinize şu topic e bir mesaj bile yazmadığınız için teşekkür ederiz. İlginizi gösterdiğiniz için ayrıca teşekkür ederiz. Verdiğimiz savaşın kazanılmasına az kaldı...

Müzikle Kalın,
  • therion • 25 Eylül 2004 02:32 • #565838
    selam...valla istanbul'da olmak vardı şimdi..bu olaya katılmayı çok isterdem uzaktan yardımım ne kadar olur bilemiyorum ama destek vereceğimi biliyorsun divinemusic...eğer yapabileceğim herhangi bişey varsa hemen yaparım maksat lösemili çocuklara yoksullara gerçekten muhtaç olanlara yardım etmek!!bizler çok sömürüldük,kandırıldık ama bu olayın doğru yere gideceğini biliyoruz,biliyorum...nolursa olsun yanındayım..umarım herşey yolunda gider,muhtaç insanlar da sevinir..tabi bu hepimizin desteğiyle olacak bişey..arkadaşlar lütfen biraz duyarlı olalım hepimizin yapabileceği bişeyler var mutlaka en azında manevi desteğimizi bu insanlar üzerinden eksik etmeyelim..saygılar...
  • coke-man • 25 Eylül 2004 05:13 • #565839
    amatör ruhun her zaman yanındayım.aç kalmanın ne demek olduğunu çoğunuzdan iyi bilirim.keşke istanbulda olsam.gidin konsere,eğlenin hem de birilerine yardım etmiş olmanın mutluluğuyla. dinlediğiniz bir çok yalancının yanınızdayız,biz ezilenden yanayız sözlerini çok duyduk.ne olur gidin şu konsere bir ucundan tutun.inanın keyif alacaksınız.unutmadan izmir için planlar varsa daima yanınızdayım.biraz çaba biraz sevgi bu kadar
  • divinemusic • 27 Eylül 2004 08:30 • #565849
    2 Ekim C.tesi Günü Bachus te konserimizi vereceğiz. Saat 17:00 de başlayıp 12 de bitecek olan konserimizi büyük dj ler Dj Pain Lover Dj Can Bozdağ ve Dj Umut Vural devam ettirecek. Biletler 5 milyon olacak bir bira da bedava arkadaşlar.

Konsere Çıkacak Gruplar

*Agora
    *Altar
    *Catastrophe
    *FlashRoyal
    *Flowing Minds
    *Son Nefes
    *Virtual Violence

Arkadaşlar hepinizi bekliyoruz,
  • pesimist • 27 Eylül 2004 11:43 • #565850
    ORADAYIM...
  • Küçük Çocuk • 27 Eylül 2004 16:43 • #565851
    flash royal bile geliyor bu konsere gelmeyen ne olsun :D işin şakası arkadaşlar konsere daha var sayılır yaw sizide orada gormekten mutluluk duyacaktır elemanlar başta divinemusic scarface ve emeği geçen herkesin şimdiden eline sağlık
  • kyakuz_2004 • 27 Eylül 2004 18:26 • #565860
    Koloniye Bende Katıldım
    Ben İsterimki Kolonidekilere Birer Görev Verilsin Ve Bizde Bu Göravleri Yapalım .
  • Küçük Çocuk • 27 Eylül 2004 18:38 • #565865
    tanıdığın düzeyli arkadaşlarını çağır işte yardımlaşarock kosnerine herkesin gorevi bu zaten
  • kyakuz_2004 • 27 Eylül 2004 18:40 • #565867
    ÇAğırayımda adamlar rock müzik dinlemezler ben eniyisi onlardan sadece bilet paralarını alayım...